Tuesday, June 18, 2024
Home / Kultura  / Modny weekend w Galerii Krakowskiej

Modny weekend w Galerii Krakowskiej

Zobacz wiosenne trendy będzie można zobaczyć podczas najbliższego Fashion Show w Galerii Krakowskiej

fot. materiały prasowe

Sezon wiosna/lato 2016 zbliża się wielkimi krokami. Jego otwarcie nastąpi już w najbliższy weekend (18–20.03) w trakcie „Fashion Show” w Galerii Krakowskiej. Najnowsze kolekcje zaprezentują m.in. modele z Top Model: Osi Ugonoh i Andre Whyte. W trakcie Fashion Show odbędzie się też finał konkursu „Super Shopper”. W rolę prowadzących wcielą się: Mariusz Dąbrowski, Agnieszka Popielewicz i Maciej Dolega

Fashion Show w Galerii Krakowskiej / fot. materiały prasowe

Fashion Show w Galerii Krakowskiej / fot. materiały prasowe

W najbliższym sezonie będą królować lata 90. Na wybiegi wrócą bieliźniane sukienki, falbany, brokatowe akcenty, pasy i abstrakcyjne wzory. Stylizacje zdominują nude total look i pastelowe odcienie. Wszystkie te trendy będzie można zobaczyć podczas najbliższego Fashion Show. W trakcie tego wydarzenia miłośnicy mody będą mieli okazję zobaczyć kolekcje najpopularniejszych marek, a także nowe trendy w wizażu oraz stylizacji fryzur. W rolę prowadzących wcielą się: Mariusz Dąbrowski (piątek), Agnieszka Popielewicz i Maciej Dolega (sobota, niedziela).

Gwiazdy na wybiegu

W trakcie Fashion Show zostaną zaprezentowane kolekcje marek dostępnych w Galerii Krakowskiej, m.in.: Morgan, Stefanel, Peek & Cloppenburg, Wittchen, New Balance, Gino Rossi czy Kazar. Nowe trendy w makijażu zaprezentują Estée Lauder, Clinique i Paese. Dodatkowo odbędzie się także pokaz fryzjerski, zorganizowany przez Studio Fryzur. Na wybiegu zaprezentują się m.in. modele o egzotycznej urodzie: Osi Ugonoh – zwyciężczyni IV edycji „Top Model” i Andre Whyte – model, finalista V edycji.

Konkurs „Super Shopper”

„Super Shopper” to konkurs, w którym zadaniem uczestników będzie stworzenie jednej stylizacji o wartości 400 zł z wybranych sklepów w Galerii Krakowskiej w ciągu 2 godzin. Jury oceni kreatywność, zgodność stylizacji z tematem, jej dopasowanie do sylwetki
i budżetu. Osoba, która najlepiej wypełni zadanie, otrzyma dodatkowy bon o wartości 1000 zł i zdobędzie tytuł Super Shoppera. Pozostali uczestnicy też zwyciężają, bo zachowają zestawy, które przygotowali. Do konkursu z prawie 100 zgłoszonych osób wybrano 5 finalistek.

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

Więcej informacji: informacja@galeriakrakowska.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ