Sunday, July 14, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Modne i praktyczne obuwie dziecięce na jesień i zimę

Modne i praktyczne obuwie dziecięce na jesień i zimę

Nie wiesz jak wybrać buty dla dziecka?

Jak dobrać idealne buty dla dziecka? Przede wszystkim muszą być praktyczne, ciepłe i wykonane z dobrych materiałów. Ważne też, aby przypadły dziecku do gustu, a to nie lada wyzwanie. Często trudniej jest kupić buty dla naszej pociechy niż dla nas samych.

Idealne buty dla naszego dziecka / fot. materiały prasowe

Najlepsze buty dla naszego dziecka / fot. materiały prasowe

Nie bez powodu wielu rodziców wybiera śniegowce. Kierują się oni nie tyle ceną, co zaufaniem do marki obuwia. Te przygotowują przeróżne propozycje butów dla dzieci.  Zwracają szczególną uwagę zarówno na wygląd jak i funkcjonalność. Z tego powodu, zanim zdecydujemy się na buty danego producenta, powinniśmy przyjrzeć się modnym modelom – dzięki temu wybierzemy coś, co pasuje dziecku, zdrowe dla jego stopy, a przy okazji stylowe.

Modne modele dla dzieci

Nie da się ukryć, że dzieci w pewnym wieku zaczynają zwracać uwagę na swój wygląd.  Zależy im  na tym, aby prezentować się modnie wśród przyjaciół. Im dziecko jest starsze, tym łatwiej będzie mu w ten sposób dobrać buty. Dla dziecka chodzącego do starszych grup przedszkolnych czy szkolnych świetne będą buty Geox modeli skórzanych z bocznym zamkiem. Na nieco ładniejszą pogodę dobrym pomysłem będzie np. zamszowa para butów Geox, doskonała dla nieco starszych dzieci. Marka ma ciekawe propozycje  dla maluchów. Obuwie z wodoodporną powierzchnią –idealne śniegowce dziecięce o różnej wysokości. Można w ten sposób dobrać wysokie buty na okoliczność większego śniegu, jak również wygodnie zapinane na rzepy obuwie do kostek – na pogodę jesienną.

Wygoda przede wszystkim

Każdy rodzic wie, jak dziecko potrafi narzekać, gdy buty nie do końca spełniają jego oczekiwania – i mowa tutaj przede wszystkim o wygodzie i funkcjonalności. Nic w tym dziwnego, w końcu dorośli także nie kupują niewygodnych butów. Z tego powodu zarówno dla młodszych, jak i starszych świetnie sprawdzą się śniegowce dziecięce takich marek, jak Emu czy Moon Boot. Te pierwsze będą idealne dla nieco starszych dzieci, np. w wieku 6-7 lat, bo są nieco luźniejsze, a materiał sprawia, że będą doskonałe na przejście ścieżką do szkoły czy przedszkola. Na śnieżne zabawy o wiele lepiej jest wybrać buty Moon Boot, które dzięki ściągaczom dobrze przylegają do nogi, a jednocześnie są wykonane z materiałów, które gwarantują ogrzanie nawet w mroźne dni. Co więcej, wodoodporna warstwa cholewki powoduje, że noga jest dobrze zabezpieczona przed roztapiającym się śniegiem. Możemy wybrać niższe modele –  idealne na łagodną zimę albo z wysoką cholewką, dzięki którym śnieg nie będzie wpadał dziecku do buta. Wybór kolorów i form sprawia, że każdy rodzic wybierze coś idealnego dla swojej pociechy.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ