Saturday, March 2, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Modne ciąże – zobacz kto został mamą w 2019 roku

Modne ciąże – zobacz kto został mamą w 2019 roku

Do końca roku jeszcze cały miesiąc, nie wiadomo co komu jeszcze przyniesie bocian…

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski powiększenie rodziny ogłosili w programie Top Model / fot. Premiera serialu "Na noze" 30,08,2016 r. fot.: Cezary Piwowarski/TVN

Rok 2019 obfitował w szereg ciekawych, szokujących, smutnych, ale i radosnych wydarzeń.
Na pewno jednym z ważniejszych i weselszych są wieści o powiększeniu się rodziny. Także w rodzimym szołbizie oczekiwanie na nowego jej członka upływa czasem na sielance, a kiedy indziej przysparza dodatkowych problemów

 

Również wśród gwiazd daje się zauważyć dylemat czy upublicznić te informacje czy nie. Jedno jest pewne, ciąży nie da się długo ukrywać, a fani i wielbiciele gwiazd często domagają się, by uczestniczyć w życiu celebrytów na bieżąco, śledząc ich każdy ruch, wpis czy też publiczne wystąpienie. Dlatego informacje o powiększeniu się rodziny rozchodzą się błyskawicznie, ale nie zawsze są prawdziwe.

Wiek nie gra roli

Ostatnie doniesienia pokazują, że mimo późnego wieku gwiazdy decydują się na swoje pierwsze potomstwo lub zasilają grono swoich pociech kolejnymi dziećmi. Biologiczny wiek kobiety często nie pokrywa się z jej samopoczuciem i wyglądem, dlatego dużo przyszłych matek decyduje się na ciąże wedle powszechnie przyjętego poglądu – dość późno, a przynajmniej później niż bywało to jeszcze kilkanaście lat temu.
Medycyna też wspomaga takie decyzje, pozwalając monitorować stan matki i dziecka, a badania przesiewowe dają możliwość ograniczenia ryzyka wad, mając uspokoić przyszłych rodziców.

Baby-boom w polskim show bussinesie!

W tym roku mamami zostały słynne aktorki, modelki, piosenkarki, a są wśród nich; Katarzyna Warnke, Agnieszka Sienkiewicz, Agnieszka Kaczorowska, Joanna Krupa czy Ewa Farna.
Natomiast już niebawem szykować się będą do ponownego porodu: Kasia Glinka czy Anna Lewandowska.

Do końca roku jeszcze cały miesiąc, nie wiadomo co komu jeszcze przyniesie bocian…

Kasia Warnke

Agnieszka Sienkiewicz

Agnieszka Kaczorowska

Joanna Krupa

 

Ewa Farna

Mamami w 2020 roku zostaną:

Kasia Glinka

Anna Lewandowska

Małgorzata Rozenek-Majdan

 
Edyta Sowa-Filipek
Oceń artykuł
2 komentarze
  • Magda Wojciechowska 28 listopada, 2019

    Ach, Asia Krupa! Lubię ją. I życzę szczęścia jej oraz wszystkim modnym mamom. :)))

    • Redakcja MIASTA KOBIET 30 grudnia, 2019

      🙂

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ