Tuesday, May 28, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Najmodniejsze akcesoria tego sezonu. Bądź na bieżąco!

Najmodniejsze akcesoria tego sezonu. Bądź na bieżąco!

Odśwież starą stylizację używając najmodniejszych w tym sezonie dodatków.

moda dodatki akcesoria lato wiosna 2016 hippie lata 90' złoto srebro biel czerń

W tym sezonie akcesoria podbijają wybiegi! / fot. materiały prasowe

Intuicja podpowiada, że wraz z nadejściem wiosny wypadałoby odświeżyć swoją garderobę, jednak ty dalej nie możesz rozstać się z ulubionym płaszczem, który pasuje do wszystkiego czy z ukochaną parą jeansów podkreślających twoją pupę. Żaden problem! Stare ubrania odżyją dzięki kilku prostym trikom.

moda dodatki akcesoria lato wiosna 2016 hippie lata 90' złoto srebro biel czerń

W tym sezonie akcesoria podbijają wybiegi! / fot. materiały prasowe

Kluczową rolę pełnią dodatki, które królują w tym sezonie.
Dzięki nim, najprostsza stylizacja nabierze kolorów, a ty wciąż będziesz mogła zaskakiwać nosząc tę samą sukienkę. Mała czarna zupełnie inaczej będzie się prezentowała z balerinami niż w połączeniu ze szpilkami i wyrazistą biżuterią. Oczywiście wybór należy do ciebie, ale dobrze byś wiedziała, jakie akcesoria obecnie podbijają wybiegi.

Minimalizm
Miłośniczki prostoty, wyznające zasadę „mniej znaczy więcej” mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ proste zestawienia są teraz na topie. Zestawienia biało – czarne to klasyka, która zawsze stanowi rozwiązanie idealne i nie wymaga kombinowania. Łącząc biel z czernią nie musisz się bać o modową wpadkę.

Hippie
Styl hippie można kochać lub nienawidzić. Kolorowe, wiosenne wzory to wybór dla odważnych. W tym sezonie projektanci oferują szeroką gamę dodatków w kwiaty, więc jeśli chcesz poczuć nutkę optymizmu, wybierz z nich coś dla siebie!

Złoto i srebro
Srebrne i złote dodatki zawsze były na topie i w tym sezonie nic się nie zmieniło. Warto dodać kilka błyskotek do wieczornej kreacji by poczuć się wyjątkowo. Przecież biżuteria to przyjaciel każdej kobiety!

Lata 90′
Barwne lata 90′ szturmują wybiegi, to bardzo dobra wiadomość dla miłośniczek jeansu, który stanowi absolutny must have. Nonszalanckie jeansowe kurtki, na stylizacje, z którymi podawałyśmy wam wcześniej pomysły, na dobre zagoszczą na ulicach.

Jeden sezon, mnóstwo możliwości! I ty wybierz coś dla siebie.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ