Saturday, March 2, 2024
Home / Klub Miasta Kobiet  / Modna inauguracja Klubu Miasta Kobiet

Modna inauguracja Klubu Miasta Kobiet

Jak ujarzmić swoją szafę zdradziła podczas pierwszego spotkania Klubu Miasta Kobiet – 16 grudnia w Metaforma Cafe – Monika Jurczyk OSA

Monika Jurczyk OSA | fot. Sonia Jelonek

Aneta Pondo, redaktora naczelna „Miasto Kobiet” przeprowadziła rozmowę z Moniką Jurczyk | fot. Sonia Jelonek

Aneta Pondo, redaktor naczelna „Miasto Kobiet” przeprowadziła rozmowę z Moniką Jurczyk | fot. Sonia Jelonek

Po co nam eleganckie ubieranie się? Czy naprawdę szata zdobi pracownika? I jakie ubrania to absolutne must have w szafie każdej kobiety pracującej? Jak ujarzmić swoją szafę zdradziła podczas pierwszego spotkania Klubu Miasta Kobiet 16 grudnia w Metaforma Cafe – Monika Jurczyk OSA – stylistka i personal shopperka.

Na spotkanie przybyły kobiety aktywne, ambitne i głodne modowej wiedzy. Aneta Pondo, redaktor naczelna „Miasta Kobiet”, w pierwszej części spotkania przeprowadziła rozmowę z Moniką Jurczyk, która chętnie podzieliła się swoim doświadczeniem.
Co swoim strojem możemy przekazać światu?
Wszystko, co chcemy. Nasze ubranie to nasze logo – przekonywała OSA.

Monika Jurczyk, która niedawno wydała książkę Szefowa swojej szafy, którą podczas spotkania można było zdobyć wraz z autografem autorki. Ekspertka zaradziła nam też kilka tajemnic, jak dopasować ubranie do swojego charakteru i rodzaju wykonywanej pracy, nie przekraczając przy tym granic strefy własnego stylowego komfortu: – Nie musimy być modne. Musimy być sobą, wtedy wypadniemy najlepiej i nie damy plamy! – zapewniała.
Uczestniczki spotkania miały również możliwość usłyszeć od stylistki kilka uwag i profesjonalnych porad na temat swojego stylu oraz typu sylwetki.

Redakcja „Miasta Kobiet” przygotowała też kilka niespodzianek – w konkursie wizytówkowym rozdałyśmy książki i kosmetyki. Wymiana opinii na temat mody i nie tylko, nawiązywanie znajomości i dzielenie się pomysłami na świąteczne ciasta – trwały do późnego wieczora.

Dekada istnienia naszego magazynu uświadomiła nam, że „Miasto Kobiet” to coś znacznie więcej niż gazeta. Jako wirtualne miejsce spotkań, wymiany poglądów i wspierania ciekawych idei Miasto Kobiet funkcjonuje w umysłach ambitnych i kreatywnych kobiet od dawna – mówi redaktor naczelna, Aneta Pondo. – Narodził się więc pomysł: Załóżmy klub i róbmy ciekawe, inspirujące spotkania. Pierwsze spotkanie utwierdziło nas w przekonaniu, że było warto!

Dziękujemy że byłyście i zapraszamy znów! Mamy już pomysły na kolejne spotkania Klubu Miasta Kobiet. Będziemy Was informować na bieżąco.

Vladislava Beryozkina

Monika Jurczyk OSA | fot. Sonia Jelonek

Monika Jurczyk OSA | fot. Sonia Jelonek

logo klub2 małe

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ