Saturday, March 2, 2024
Home / PARTNER MK  / Modelki nowymi ikonami stylu

Modelki nowymi ikonami stylu

Każda z nas powinna może, a nawet powinna o siebie dbać i każda może zainspirować się stylem modelek!

fot. materiał prasowy

Pokazywane są w telewizji, magazynach, na bilbordach. Matka natura dała im piękne twarze, wzrost, talię osy, ale modelki ciężko pracują na to, aby nie wypaść z branży a ta bywa okrutna. Patrząc na ich zdjęcia, zieleniejemy z zazdrości. Niepotrzebnie: każda z nas powinna może, a nawet powinna o siebie dbać i każda może zainspirować się ich stylem!

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Buty River Island, top z H&M, okulary z Aldo: wszystko, czego ci trzeba znajdziesz w sieciówkach!
Jej szafa wcale nie pęka od nadmiaru designerskich ubrań. Kosztowne kreacje o zawrotnych cenach nosi tylko pracy. Gdy na sesji usłyszy: „koniec, mamy to” lub gdy zejdzie z wybiegu, z ulgą spojrzy na swoje „normalne” ciuchy. Tak jak my, każda z nich ma w swojej garderobie wyciągnięty sweter, podarte boyfriendy czy na przykład sieciówkowe buty River Island. Jej gaża to wcale nie są kokosy, o których plotkuje się w mediach.

3 główne zasady stylu modelek:

1. Prostota i naturalność ponad wszystko
Branża ceni świeżość więc nadmierny makijaż lub krzykliwa stylizacja są zabronione. Sekretem jest naturalność, proste włosy, minimalny makijaż i promienna skóra. Obowiązkowo – uśmiech na twarzy. Ubranie: im prościej, tym lepiej. Ma być normalnie i schludnie. Modelki do perfekcji władają stylem basic. Wcale nie jest to trudne!

2. Monochromatycznie ale nie nudno
Kolorystyka ubrań modelek jest ograniczona. Czerń, biel, szary, granat. Mocne, intensywne kolory zostaw na noc, w ciągu dnia twoja paleta kolorów niech będzie delikatna i stonowana. Najłatwiej postawić na wyszczuplającą czerń – jest łatwa w noszeniu i uniwersalna, do tego jest trochę tajemnicza i nonszalancka. Każdy modowy laik może ją nosić!

3. Uważaj na proporcje
Nienaganna figura daje nieskończenie wiele możliwości. Nie trzeba zawracać sobie głowy zastanawianiem się, czy strojem zaburzy się swoje proporcje. Jednak jak wszystkie kobiety modelki także mają swoje triki, które podkreślają ich atuty. Jeden z nich to spodnie 7/8 lub z podwiniętą nogawką, pokazującą kostkę: nogi w sekundę wydadzą się dłuższe.

Co każda modelka ma w swojej szafie:

– Wygodne buty: dziewczyny z branży modelingu są cały czas na nogach: na wybiegu bądź biegając z castingu na casting. Muszą mieć więc wygodne, do tego wciąż modne obuwie. Idealnym rozwiązaniem wydaje się znalezienie czegoś, co nie obciąży portfela, a jednocześnie będzie dobre jakościowo i wizualnie. Dlatego postaw na buty River Island bądź botki z Zary – to jedne z najpopularniejszych marek, a modelki je uwielbiają.

– Jeansy: najlepiej, jeśli będą dopasowane do twojej figury i podkreślą twoje kształty.

– Biały top lub koszula: w prostocie jest siła, a mniej znaczy więcej. To motto każdej modelki.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ