Friday, April 19, 2024
Home / Moda  / Moda w dobie najnowszych technologii już 2 marca w Galerii Kazimierz

Moda w dobie najnowszych technologii już 2 marca w Galerii Kazimierz

Jak wiadomo, modowy wybieg w galerii zwiastuje wiosnę

Kazimierz na obcasach

Grafika Partnera

Kazimierz na Obcasach powraca po przerwie do Galerii Kazimierz. W najbliższą sobotę, 2 marca w ramach wiosennego cyklu wydarzeń odbędzie się niecodzienny pokaz mody, podczas którego będzie można przekonać się, że branży fashion wcale nie jest daleko do świata technologii

 

Sobotni pokaz otworzy występ grupy Egurrola Dance Studio. Następnie, przewidziane są aż cztery prezentacje mody autorstwa projektantek z Krakowskich Szkół Artystycznych, które swoimi kolekcjami chcą zainspirować odbiorców i przedstawić najnowsze trendy oraz innowacyjność współczesnej mody. Uczestnicy wydarzenia w trakcie zaplanowanych spotkań i rozmów na scenie zostaną wprowadzeni w tematykę technologii noszonych, inteligentnych ubrań czy koncepcję szafy kapsułowej.

 

Całość rozpocznie się o godzinie 14:00 i potrwa do godziny 18:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Na uczestników będą czekały niespodzianki w postaci nagród za zakupy oraz zniżek do wybranych sklepów na terenie centrum handlowego. To jednak dopiero początek modowych wrażeń w Galerii Kazimierz w najbliższym czasie. Kolejne wydarzenia z cyklu Kazimierz na Obcasach zaplanowane są na 13 kwietnia i 11 maja, ale zanim to nastąpi, do Krakowa ponownie zawita Cracow Fashion Week, który odbędzie się w dniach 17-26 marca.

 

Galeria Kazimierz po raz kolejny znalazła się w gronie partnerów tego modowego święta, a sobotni pokaz niejako stanowi jego przedsmak. Galeria w ramach współpracy będzie również gospodarzem pokazu Fashion Week Kids oraz wystawy zdjęć pochodzących z kolekcji Absolwentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru „SAPU in Pics”. Fashion Week Kids oraz wernisaż wystawy fotografii odbędą się w sobotę, 23 marca w Galerii Kazimierz. Wstęp na oba wydarzenia jest bezpłatny.

 

Ponadto, wielbiciele lokalnych marek odzieżowych od polskich projektantów w dniach 22-29 marca będą mogli wziąć udział w wiosennych Targach Shop Local, które cyklicznie powracają do Galerii Kazimierz.
Jak widać, w marcu Galeria Kazimierz stanie się centralnym miejscem inspiracji ze świata mody i sztuki. Więcej informacji na temat nadchodzących wydarzeń można znaleźć na stronie internetowej: https://www.galeriakazimierz.pl/.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ