Wednesday, May 29, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Moda stawia na oryginalność

Moda stawia na oryginalność

Czyż nie zdarzyło Ci się zobaczyć w metrze, czy w sklepie osoby, która miała na sobie identyczną spódnicę bądź bluzkę? Chcesz tego uniknąć?

Zestaw biżuterii artystycznej / fot. ArtSrebro

Zestaw biżuterii artystycznej / fot. ArtSrebro

Czyż nie zdarzyło Ci się zobaczyć w metrze, czy w sklepie osoby, która miała na sobie identyczną spódnicę bądź bluzkę? Myślę, że niejednej z nas taka sytuacja się przytrafiła. Zresztą z łatwością rozpoznajemy kolekcję dużych sieciówek i znanych marek noszonych powszechnie na ulicy. Najchętniej kupowane ubrania i dodatki to oferta około 15-20 firm odzieżowych, obecnych na rynku wielu państw europejskich. Ilość produkowanych pojedynczych modeli danego wzoru, to często kilkaset egzemplarzy.

Zestaw biżuterii artystycznej  / fot. ArtSrebro

Zestaw biżuterii artystycznej / fot. ArtSrebro

Wyroby masowo produkowane mają wielu zwolenników – zazwyczaj są tanie, łatwo dostępne i wpisują się w powszechne standardy modowe. Ich podstawową wadą jest to, że są zbyt powtarzalne. Dlatego nawet klasyczne rzeczy, które nie podlegają szybkim zmianom stylistycznych trendów i pomimo ponadczasowego wzornictwa, mają łatwo rozpoznawalną etykietę i rocznik. Innymi słowy szybko zauważymy, że koleżanka ma sweterek znanej firmy, ale z kolekcji sprzed pięciu lat. Na szczególne okazje, kiedy chcemy wyglądać niebanalnie, należy wybierać odzież z kolekcji mniejszych firm zapewniających krótkie serie lub wręcz pojedyncze egzemplarze. Unikniemy wtedy przykrej sytuacji spotkania drugiej kobiety w takiej samej sukience i konfrontacji, która z nas prezentuje się lepiej.

Czy mamy więc rezygnować z kupowania rzeczy w powszechnych sieciówkach, żeby odróżniać się w tłumie? Nie, bynajmniej nie zniechęcamy do takich zakupów. Postarajmy się jednak nadać takiej odzieży indywidualny charakter poprzez odpowiednie dodatki. Można pogrzebać w szufladzie babci, bo tam można znaleźć prawdziwe, unikatowe, jubilerskie cacka. Tych, którzy nie mają takich możliwości zachęcamy do korzystania z biżuterii galerii artystycznych i pracowni jubilerskich. Biżuterię taką cechuje niepowtarzalne wzornictwo. Przy czym wcale nie musi być ona bardzo droga. Zwłaszcza biżuteria srebrna, która jest zawsze modna, trwała i w przystępnej cenie, stanowi bogatą ofertę licznych pracowni.

Moda stawia na oryginalność

Zdjęcie 1 z 9

Bransoleta / fot. ArtSrebro

 

W galerii ArtSrebro, specjalizującej się w wyrobach ozdób ze srebra, znajdziesz biżuterię zarówno dla indywidualistek ceniących sobie biżuterię nowoczesną, a także dla romantyczek lubiących styl bardziej finezyjny. Biżuteria artystyczna Artsrebro jest niezwykle kobieca. Artystka nie boi się operowania kolorem, co szczególnie jest widoczne w naszyjnikach i bransoletkach, gdzie barwne połączenia kamieni dają harmoniczne, ciekawe kompozycje. W projektach dominują ametysty, kwarce, akwamaryny, a przede wszystkim labradoryty. Do tych ostatnich autorka ma wyjątkową namiętność, bo znajdują zastosowanie w licznych zestawieniach. Nic zresztą dziwnego, jest to wyjątkowy kamień o wszechstronnym zastosowaniu dzięki szerokiej gamie barwnych refleksów; od złotej, poprzez oliwkową, szafirową, do purpurowej. Srebro jest jednak podstawowym materiałem, bazą wyrafinowanych projektów. W oryginalnych srebrnych formach, nawet rzadko wykorzystywane przez jubilerów kolorowe cyrkonie nabierają cech wyjątkowych, a całość tworzy unikatowy wyrób.

[Not a valid template]

 

Różnorodny sposób wykończenia w obrębie jednej ozdoby jest cechą szczególnie charakterystyczną dla ozdób ręcznie robionych, który nie jest możliwy do osiągnięcia w produkcji maszynowej. Galeria wyrobów srebrnych www.artsrebro.pl/sklep proponuje biżuterię na wielkie wyjścia, gale, szczególne okoliczności, ale również ozdoby pasujące do codziennych, miejskich stylizacji. Oryginalność i unikatowość wyrobów jest więc receptą na bycie modnym i na nadaniu swojemu wizerunkowi indywidualnego charakteru.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ