Saturday, April 20, 2024
Home / Kultura  / Moda na randki

Moda na randki

Portal randkowy Sympatia.pl oraz serwis MojeCiuchy.pl zapraszają na niezwykłe wydarzenie "MODA NA RANDKI", które odbędzie się już w najbliższą sobotę w Krakowie. W programie m.in. indywidualne konsultacje ze stylistami mody i fryzur, warsztaty, lekcje stylu

"Moda na randki"

"Moda na randki" / fot. materiał prasowy

Portal randkowy Sympatia.pl oraz serwis MojeCiuchy.pl zapraszają na niezwykłe wydarzenie „MODA NA RANDKI”, które odbędzie się już w najbliższą sobotę w Krakowie. W programie m.in. indywidualne konsultacje ze stylistami mody i fryzur, warsztaty, lekcje stylu i metamorfozy. Na wszystkie spotkania wstęp wolny.

"Moda na randki"

„Moda na randki” / fot. materiał prasowy

„MODA NA RANDKI” to wydarzenie dla singli oraz wszystkich krakowian zainteresowanych modą i urodą. To doskonała okazja, aby przed świętami i sylwestrem zmienić swój wizerunek. Znakomici eksperci doradzą Wam, w jakich ubraniach, fryzurach i makijażach będziecie wyglądać najlepiej. Dowiecie się, jaką macie sylwetkę, jak zrobić własną biżuterię i jak nadać swoimi starym ubraniom nowego charakteru. To wszystko zupełnie za darmo!

Kiedy: 7 grudnia 2013 r. (sobota), Kraków, godz. 12:30 – 20:15

Gdzie: Budynek Krakowskich Szkół Artystycznych, ul. Zamoyskiego 52, Kraków

Szczegółowy harmonogram imprezy:

Start imprezy i powitanie gości (aula):

• 12.30 – 12.45

ABC sylwetek, czyli jaką masz sylwetkę i w co się ubierać, żeby wyglądać bosko? Dowiesz się, jaki styl jest właśnie dla Ciebie i jaki strój wybrać na pierwszą randkę. Prowadząca: Monika Jurczyk OSA, ekspertka Sympatii – spotkanie otwarte, nie wymaga zapisów.

• 12.45 – 14.15 (aula)

Warsztaty z tworzenia biżuterii z metalu, dr Marek Nieniewski, wykładowca SAPU – zapisz się.

• 15.35 – 17.50 I grupa (sala 12, 10 osób)

• 18.00 – 20.15 II grupa (sala 12, 10 osób)

Warsztaty z biżuterii recyklingowej, projektant mody, mgr Magdalena Kęskiewicz, wykładowca SAPU – zapisz się.

• 15.35 – 17.50 I grupa (sala 2, 20 osób)

• 18.00 – 20.15 II grupa (sala 2, 20 osób)

Warsztaty D.I.Y – nadanie nowego wyglądu obuwiu, odzieży, galanterii, projektant mody, mgr sztuki Amina Dargham, wykładowca SAPU – zapisz się.

• 15.35 – 17.50 I grupa (sala 3, 15 osób)

• 18.00 – 20.15 II grupa (sala 3, 15 osób)

• Uczestnicy warsztatów D.I.Y powinni mieć ze sobą własne ubrania, które będą przerabiać.

Konsultacje indywidualne (spotkania otwarte, nie wymagają zapisów)

• 12.30 – 20.00 Indywidualne konsultacje ekspertek Sympatia.pl – bezpłatnie pomogą wszystkim użytkownikom Sympatii założyć lub ulepszyć swój profil w portalu randkowym, by na robić jak najlepsze wrażenie. Przyjdź, porozmawiaj z nami, a otrzymasz darmowy pakiet w Sympatii – by jak najszybciej rozpocząć nawiązywanie nowych znajomości i umówić się na niezapomnianą randkę!

• 14.30 – 16.00 Indywidualne konsultacje z Małgorzatą Kuniewicz – stylistką z zespołu OSY (aula). Dowiesz się, jakie ubrania są dla Ciebie idealne, a jakich lepiej unikać. Porady stylistki pomogą poczuć Ci się atrakcyjnie i swobodnie na każdej randce.

• 15:00 – 20:15 Fryzura i makijaż na pierwszą randkę – Atelier Jakub Ziemirski – profesjonalni styliści fryzur i makijażyści powiedzą Ci, w jakiej fryzurze i makijażu będziesz wyglądać najlepiej (aula).

Działania równoległe: 15.35 – 20.15

• SWAP – wymiana ubrań, biżuterii i dodatków (hol na partnerze) – zapisz się.

• Sesja zdjęciowa uczestników – profesjonalny fotograf zrobi Wam zdjęcia, które z powodzeniem możecie zamieścić, np. na profilu w Sympatii (aula)

Dołącz również do wydarzenia na Facebooku – dołącz teraz!

Bądź tam z nami! Przeżyj niezapomnianą przygodę z modą! Poznaj fantastycznych ludzi! Zmień swój wizerunek i znajdź miłość!

Organizatorzy: portal randkowy Sympatia.pl, serwis MojeCiuchy.pl

Partnerami wydarzenia są: Krakowskie Szkoły Artystyczne, Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, OSA Osobista Stylistka, Jakub Ziemirski Atelier.

UWAGA!

Zapisy dla uczestników dotyczą 3 warsztatów oraz spotkania w ramach SWAP (zostały oznaczone powyżej).

Chcesz do nich dołączyć? Zgłoś się już teraz, wysyłając maila na adres zgloszenie@mojeciuchy.pl.

W tytule maila wpisz nazwę oraz godzinę warsztatów, w których chcesz uczestniczyć, a w treści swoje imię i nazwisko.

Więcej szczegółów oraz informacje o zapisach na warsztaty na stronie: www.sympatia.pl/modanarandki oraz www.mojeciuchy.pl/modanarandki

Wykłady i indywidualne konsultacje nie wymagają zapisów.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ