Monday, May 27, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Lśnienie: moda na neony

Lśnienie: moda na neony

Wykreowana przez światowych projektantów moda na kolory neonowe z wdziękiem wkracza na polską ulicę

Energetyzująca pomarańcz, soczysta zieleń limonki, ostre róże i wyraziste kobalty – w tym sezonie neonowe barwy święcą triumfy na całym świecie.


Kolorowo zrobiło się zarówno na wybiegach, galach gwiazd, jak i na ulicach. Nic dziwnego – po długiej i szarej zimie niemal każdemu służy mieszanka energii, świeżości i odrobiny szaleństwa.

Sesję prezentującą letnie trendy wykonała dla „Miasta Kobiet” Weronika Kosińska – młoda fotografka z Krakowa. Aparat analogowy towarzyszy jej od wielu lat, jednak rok temu dała szansę fotografii cyfrowej. Już po kilku sesjach okazało się, że słusznie – portrety i zdjęcia fashion młodej artystki są odważne, pomysłowe, a jednocześnie nie pozbawione uroku i tajemnicy, które odnajdujemy w fotografii analogowej.

Neonowe makijaże do zdjęć to dzieło Lucyny Rossy – wszechstronnej makijażystki, która o kolorach wie absolutnie wszystko. Wykonuje zarówno pełne fantazji makijaże do zdjęć, jak i takie znacznie bardziej subtelne, do noszenia na co dzień. Specjalizuje się też w makijażu ślubnym i bodypaintingu.


Zdjęcia: Weronika Kosińska (www.weronikakosinska.com)
Makijaż i fryzury: Lucyna Rossa (www.lucynarossa.pl)
Modelka: Samia Grabowska

(Maz)

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ