Wednesday, May 22, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Moda na Glastonbury

Moda na Glastonbury

Lato w pełni, festiwale jeden za drugim, a co włożyć, żeby było wygodnie, a jednocześnie oryginalnie. Zobacz co założyły gwiazdy na Glastonbury.

Festiwale muzyczne to już coś więcej niż święto muzyki. Organizatorzy dwoją się i troją, żeby letnie szaleństwo urozmaicić ofertę kulturalną, a uczestnicy robią wszystko, żeby wyróżnić się z tłumu. Na festiwale tłumnie przybywają także znani i lubiani, a to co założą na siebie, jest potem naśladowane przez rzesze fanów.

Moda na Glastonbury

Zdjęcie 1 z 4

Rita Ora / fot. materiał prasowy

 

Na brytyjskim festiwalu Glastonbury co roku roi się od gwiazd. Jest to doskonała okazja, żeby zaprezentować się od tej „normalnej” strony, bez czerwonego dywanu i reflektorów. Nie oznacza to jednak, że celebry nie dbają o swój wizerunek. Każdy z nich dobiera garderobę zgodnie ze swoim stylem – jedni preferują kwiecisty styl boho, inni minimalizm w stonowanych barwach, a jeszcze inni stawiają na szaleństwo wzorów i kolorów. Niezmiennie wydaje się być jedno – kalosze. Na szczęście na polskich festiwalach aura zezwala na to, aby być bardziej elastycznym pod względem wyboru obuwia. Zobacz jak na tegorocznym festiwalu wyglądały Rita Ora, Alexa Chung, Cressida Bonas i Sophie Ellis Bextor.

(źródło: materiał prasowy)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ