Sunday, July 21, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / „Moda na dodatek” – Galeria Krakowska & GOShA ubierają Kraków (zdjęcia)

„Moda na dodatek” – Galeria Krakowska & GOShA ubierają Kraków (zdjęcia)

Powiedzenie „Diabeł tkwi w szczegółach” przyjęło się jako złota zasada dobrego wyglądu. Odpowiednio dopasowane detale potrafią całkowicie odmienić nawet z pozoru zwykłą stylizację. Teraz w ramach akcji Galerii Krakowskiej i personal shopper Małgorzaty „GOShY” Kusper

"Moda na dodatek" Galeria Krakowska & GOShA ubierają Kraków

"Moda na dodatek" Galeria Krakowska & GOShA ubierają Kraków / fot. materiał prasowy

Powiedzenie „Diabeł tkwi w szczegółach” przyjęło się jako złota zasada dobrego wyglądu. Odpowiednio dopasowane detale potrafią całkowicie odmienić nawet z pozoru zwykłą stylizację. Teraz w ramach akcji Galerii Krakowskiej i personal shopper Małgorzaty „GOShY” Kusper będzie można otrzymać poradę jak postawić stylizacyjną kropkę nad „i”, a także otrzymać modny drobiazg. Akcja „Moda na dodatek” odbyła 18 kwietnia 2013 roku, o  na terenie Galerii.

Obejrzyjcie co się działo!

Kwietniowa akcja Moda na dodatek pod patronatem Miasta Kobiet za nami!

Zdjęcie 1 z 11

Ania + naszyjnik H&M, Bluzka - Reserved, Spodnie - Cropp, Okulary - H&M, Buty - Deichmann

[Not a valid template]

 

"Moda na dodatek" Galeria Krakowska & GOShA ubierają Kraków

„Moda na dodatek” Galeria Krakowska & GOShA ubierają Kraków / fot. materiał prasowy

Wyrażają osobowość, podkreślają urodę i pozwalają wyrazić siebie bez konieczności ubierania wszystkiego w słowa. Dodatki, to one przesądzają o całości kompozycji naszego ubrania. Sprawiają, że np. zwykła koszula nabiera osobliwego wyrazu, a spódnica z szafy babci staje się najmodniejszym strojem sezonu. Bawiąc się odpowiednimi akcesoriami możemy z wielu zestawów ubraniowych stworzyć niebanalne kreacje.

Mimo, że dodatki to indywidualny wybór, trzeba pamiętać, aby wszystkie elementy stylizacji były odpowiednio ze sobą zestawione oraz dopasowane do ubioru i okazji. Dla wszystkich, którzy potrzebują porady jak postawić stylizacyjną kropkę nad „i”, Galeria Krakowska razem ze stylistką Małgorzatą „GOShĄ” Kusper rozpoczęła cykliczną akcję, która odbędzie się 18 kwietnia, o godzinie 17.00 na terenie Galerii. W trakcie trwania akcji każdy będzie miał niepowtarzalną okazję rozmowy ze stylistką na temat swojej stylizacji, oraz otrzymania od niej modowego dodatku, który pozwoli wzbogacić i odmienić image. Stylistka GOShA będzie rozdawać prezenty w postaci: szali, naszyjników, bransoletek itp., które wzbogacą stylizację wybranych osób.

***

GOShA Kusper – Jedna z pierwszych w Polsce Personal Shopper, specjalistka od dobrze skomponowanych szaf i udanych zakupów. Jest autorką warsztatów i programów stylizacyjnych dla firm, prowadzi szkolenia dla osobistych stylistów. Pracowała przy programie „Trinny i Suzannah ubierają Polskę” oraz przy licznych sesjach zdjęciowych. Absolwentka szkoleń m.in. w St. Martins Collage w Londynie oraz w London Collage of Fashion.

pod naszym patronatem

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ