Friday, June 21, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Moda na dodatek

Moda na dodatek

Galeria Krakowska & GOShA ubierają Kraków.

Miasto Kobietpod naszym patronatem 

Modne drobiazgi, porady stylizacyjne oraz świetne zestawienia modowe – to efekty listopadowej „Mody na dodatek”. Podczas akcji  personal shopper – Małgorzata „GOShA” Kusper wzbogacała stylizacje klientów Galerii Krakowskiej oryginalnymi dodatkami.

Wioletta

Uczestnicy akcji postawili nie tylko na klasyczną czerń, ale także na kolorowe zestawy modowe. Dzięki pomocy stylistki GOShY stylizacje zostały wzbogacone oryginalnymi dodatkami. Podczas „Mody na dodatek” Amrita otrzymała naszyjnik, który świetnie komponował się z żółtym swetrem, zielonym płaszczem i oryginalną urodą dziewczyny. Z kolei Angelika założyła szary sweter i różowy T-shirt z napisem, do którego świetnie pasował srebrny naszyjnik Parfois. Zarówno Klaudia, jak i Wioletta postawiły na czarne stylizacje. Tym samym czerwono-czarny szal świetnie się komponował z całym zestawem modowym, zaś srebrny naszyjnik Wioletty świetnie wzbogacił czarną sukienkę, sweter i kurtkę. Patrycja założyła czarny płaszcz o ciekawej fakturze oraz złotą bransoletkę, dodatkowo otrzymała kobiece bordowe rękawiczki, które świetnie wzbogaciły jej stylizację. Oksana także dostała rękawiczki, jednak tym razem w kolorze błękitnym, które idealnie pasowały do szarego płaszcza i srebrnej torebki. Do stylizacji Zofii, Krystyny i Beaty, stylistka Galerii Krakowskiej GOShA dobrała ciekawe szaliki.

 

Dodatki to indywidualny wybór, jednak trzeba pamiętać, że wszystkie elementy stylizacji powinny być odpowiednio ze sobą zestawione, a także dopasowane do ubioru i okazji. Dla wszystkich osób, które potrzebują porady jak postawić stylizacyjną kropkę nad „i”, Galeria Krakowska razem ze stylistką Małgorzatą „GOShĄ” Kusper prowadzi cykliczną akcję na terenie Galerii. W trakcie jej trwania każdy ma niepowtarzalną okazję rozmowy ze stylistką na temat swojej stylizacji oraz otrzymania od niej modowego dodatku, który pozwoli wzbogacić i odmienić image. GOShA Kusper – Jedna z pierwszych w Polsce Personal Shopper, specjalistka od dobrze skomponowanych szaf i udanych zakupów. Jest autorką warsztatów i programów stylizacyjnych dla firm, prowadzi szkolenia dla osobistych stylistów. Pracowała przy programie „Trinny i Susannah ubierają Polskę” oraz przy licznych sesjach zdjęciowych. Absolwentka szkoleń m.in. w St. Martins College w Londynie oraz w London College of Fashion.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ