Monday, July 22, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Moda na dodatek

Moda na dodatek

Kolejna edycja akcji "Moda na dodatek" Galerii Krakowskiej i Goshy Kusper i jej teamu. Zobacz jak dodatki wzbogaciły stylizację wybranych osób.

Miasto Kobietpod naszym patronatem 

Neonowe apaszki, oversizowe naszyjniki czy metalowe bransoletki – to tylko niektóre z dodatków, które wzbogaciły stylizacje uczestników akcji „Moda na dodatek”. W ramach akcji Galerii Krakowskiej i personal shoppera Małgorzaty „GOShY” Kusper klienci otrzymali poradę, jak postawić stylizacyjną kropkę nad „i” oraz modny drobiazg.

Moda na dotaek Galeria Krakowska & GOShA ubierają Kraków

Zdjęcie 1 z 11

Aleksandra / fot. materiał prasowy

 

Uczestnicy akcji postawili przede wszystkim na klasyczną i zawsze modną czerń. Stylistka GOShA team postanowiła wzbogacić ich stylizacje oryginalnymi dodatkami. Patrycja otrzymała modny w tym sezonie złoty naszyjnik, który dodał jej blasku. Do stylizacji Eweliny, która również wybrała klasyczną czerń, stylistka Galerii dobrała oversizowy neonowy naszyjnik, podkreślający jej osobowość. Do skórzanej kurtki oraz fioletowej bluzki GOShA dodała kolorowy szal, który sprawił, że zestaw ubraniowy Sylwii stał się niebanalną kreacją. Marta założyła czarną marynarkę z modnymi skórzanymi rękawami, szarą bluzkę oraz czarne lakierowane półbuty z różowymi sznurówkami. Do tego zestawu stylistka Galerii dodała oryginalny naszyjnik w kolorach: złotym, różowym oraz niebieskim, który świetnie komponował się z jej urodą.

[Not a valid template]

Mimo, że dodatki to indywidualny wybór, trzeba pamiętać, aby wszystkie elementy stylizacji były odpowiednio ze sobą zestawione oraz dopasowane do ubioru i okazji. Dla wszystkich, którzy potrzebują porady jak postawić stylizacyjną kropkę nad „i”, Galeria Krakowska razem ze stylistką Małgorzatą „GOShĄ” Kusper rozpoczęła cykliczną akcję na terenie Galerii. W trakcie trwania akcji każdy ma niepowtarzalną okazję rozmowy ze stylistką na temat swojej stylizacji, oraz otrzymania od niej modowego dodatku, który pozwoli wzbogacić i odmienić image. Stylistka GOShA rozdaje prezenty w postaci: szali, naszyjników, bransoletek itp., które wzbogacają stylizację wybranych osób.

***

GOShA Kusper – Jedna z pierwszych w Polsce Personal Shopper, specjalistka od dobrze skomponowanych szaf i udanych zakupów. Jest autorką warsztatów i programów stylizacyjnych dla firm, prowadzi szkolenia dla osobistych stylistów. Pracowała przy programie „Trinny i Suzannah ubierają Polskę” oraz przy licznych sesjach zdjęciowych. Absolwentka szkoleń m.in. w St. Martins College w Londynie oraz w London College of Fashion.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Home / „Moda na dodatek” – Galeria Krakowska & GOShA ubierają Kraków

„Moda na dodatek” – Galeria Krakowska & GOShA ubierają Kraków

"Moda na dodatek" - Galeria Krakowska & GOShA ubierają Kraków / fot. materiał prasowy

"Moda na dodatek" - Galeria Krakowska & GOShA ubierają Kraków

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ