Sunday, May 19, 2024
Home / PARTNER MK  / Moda, muzyka, inspiracja – Women’s Fashion Day na Kazimierzu

Moda, muzyka, inspiracja – Women’s Fashion Day na Kazimierzu

W tym roku Dzień Kobiet trwa dłużej

Womans Fashion Day

fot. materiał Partnera

Women’s Fashion Day to inspirujące pokazy mody premium, spotkanie ze stylistką, muzyka na żywo i inne atrakcje. Celebruj Dzień Kobiet na wyjątkowym spotkaniu na krakowskim Kazimierzu

 

W programie między innymi:

 

Suknie wieczorowe amerykańskiej projektantki Sherri Hill

Sherri Hill to znana i ceniona w USA projektantka ekskluzywnych sukienek wieczorowych. Zyskała rozgłos, kiedy w jej kreacjach wystąpiły laureatki Miss America, Miss USA i Miss Universe. Jej projekty pojawiają się na New York Fashion Show. Suknie Sherri Hill są kobiece, eleganckie, z artystycznym polotem. Projektantka wystąpiła w „Rodzinie Kardashianów” (Keeping Up With the Kardashians).

Stroje casual polskiej marki slow fashion M. Respekta

Małgorzata Respekta to małopolska projektantka, która stworzyła markę i sklep pod swoim nazwiskiem. Motto marki to „Fashion For Modern Women”. Stawia na jakość, detale, naturalne materiały. Jej produkty są szyte ręcznie. Ubrania Małgorzaty Respekty są przeznaczone do codziennego noszenia, ale niepozbawione elegancji, smaku i wyczucia stylu.

Business style: prezentacja polskiej marki premium Enteliér

Twórczynią marki Enteliér jest Małgorzata Wojciechowska, pasjonatka mody i ubrań. Filozofią marki jest projektowanie dla kobiet, które wybierają w życiu to, co dla nich dobre. Eleganckie, wysokiej jakości ubrania pozwalają skomponować ponadczasową garderobę we własnym stylu.

Personal shopper: Paulina Skała

Paulina Skała swoją przygodę ze światem mody rozpoczęła ponad 10 lat temu. Zdobyta wiedza i doświadczenie pomagają jej w odnalezieniu unikatowego stylu dla klientek. Poprzez swoje warsztaty pragnie zainspirować kobiety do pozytywnych zmian, dzięki którym poczują się pięknie i komfortowo ze sobą na co dzień. Zwolenniczka zdroworozsądkowego podejścia do trendów: uważa, że to moda jest dla nas, nie my dla mody. Dzięki tej filozofii pomaga klientkom tworzyć ich niepowtarzalny i wyjątkowy styl.

Występ grupy Azzja Band

Zespołowi Azzja Band przewodzi wokalistka Joanna AZZJA Mądry, półfinalistka programów Must Be The Music i The Voice of Poland. Ich energetyczna muzyka jest utrzymana w klimatach avant popu, r’n’b, hip hopu, dancehallu i funku.

 

Spotkanie poprowadzi prezenter telewizyjny, konferansjer, aktor i reżyser Mirosław Riedel. Partnerem wydarzenia jest Butik Backstage.

 

10 marca, godz. 19, Garni Hotel Kraków, ul. Podbrzezie 4
Cena biletu: 199zł

 

https://garnihotel.pl/o-nas/aktualnosci/women-s-fashion-day

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ