Thursday, July 18, 2024
Home / PARTNER MK  / Moda etyczna na KOKOworld poziomie

Moda etyczna na KOKOworld poziomie

Wraz z wiosną KOKOworld przynosi nieskończoną ilość możliwości

Moda dla prawdziwych superbohaterek, która pomaga chronić naszą planetę! / fot. materiały prasowe

Na wiosnę KOKOworld prezentuje kolekcję, jakiej jeszcze nie było. Połączenie prostych form z kolorowymi materiałami z Afryki i Indonezji, i modnymi oversize’ami pozwala na nieskończoną mnogość kombinacji. Niezależnie, czy szukasz eleganckiej spódniczki, bluzki czy luźnego swetra, w KOKOworld każdy znajdzie coś dla siebie. Odkryj nowe możliwości z nową kolekcją SPRING 2018!

Moda dla prawdziwych superbohaterek, która pomaga chronić naszą planetę! / fot. materiały prasowe

W kolekcji Spring 2018 KOKOworld stawia nie tylko na ciekawe wzory i niecodzienne kroje, ale także na niezwykłe materiały. Oprócz przyjaznych środowisku wiskozy, lyocellu i organicznej bawełny, można w niej również znaleźć włókno drewna bukowego, popularnie zwane modalem, a nawet materiał z recyklingowanych butelek plastikowych! Modal jest często określany najbardziej miękkim włóknem świata i powstaje z drewna bukowego w procesie przyjaznym środowisku. Jest niezwykle przyjemny dla skóry i ładnie się układa. Warto też dodać, że to jeden z najdroższych materiałów używanych przez marki odzieżowe! Natomiast jeśli jesteście fanami recyklingu, to z pewnością przypadnie wam do gustu bomberka, która powstała z materiału PET, czyli z poliestru z przetworzonych wtórnie butelek plastikowych i posiada certyfikat Repreve dla produktów wspierających recykling plastiku.W kolekcji Spring 2018 KOKOworld stawia nie tylko na ciekawe wzory i niecodzienne kroje, ale także na niezwykłe materiały.

W kolekcji Spring 2018 KOKOworld stawia nie tylko na ciekawe wzory i niecodzienne kroje, ale także na niezwykłe materiały / fot. materiały prasowe

Prawdziwa moc kolorów – to zdecydowanie znak rozpoznawczy KOKOworld. W nowej kolekcji wiosennej można znaleźć zarówno mocne, wiosenne kolory, kolorowe komplety z afrykańskich materiałów African Wax, jak i bardziej stonowane kreacje w klasycznych krojach i przytłumionych kolorach. Nieważne, czy szukasz zachwycającej sukienki, bluzy, obok której nikt nie przejdzie obojętnie, czy luźnego swetra na każdy dzień – w KOKOworld każdy znajdzie coś dla siebie.

Prawdziwa moc kolorów – to zdecydowanie znak rozpoznawczy KOKOworld / fot. materiały prasowe

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • hubertus 20 lipca, 2020

    Śliczna egzotyczna stylizacja, którą zapamiętam dość długo. Fajna inspiracja.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ