Sunday, May 26, 2024
Home / Kultura  / Warsztaty wizażu

Warsztaty wizażu

Warsztaty wizażu to kolejny etap projektu "Moda bez Ograniczeń".

Wykłady motywacyjno-stylizacyjne z Dorotą Wróblewską / fot. Konrad Zarębski

na stronę pod patronatemWarsztaty wizażu to kolejny etap projektu „Moda bez Ograniczeń”. Tym razem Fundacja Hipoterapia na Rzecz Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych – organizator „Mody bez Ograniczeń” zaprasza 22 marca do BALU. Gdzie będą miały miejsce bezpłatne zajęcia przygotowane przez specjalistów. Na warsztaty wizażu zaprasza organizator wraz z NYX Cosmetics ze wsparciem perfumerii Douglas.

Wykłady motywacyjno-stylizacyjne z Dorotą Wróblewską / fot. Konrad Zarębski

Wykłady motywacyjno-stylizacyjne z Dorotą Wróblewską / fot. Konrad Zarębski

Przedostatnie warsztaty podczas II edycji projektu „Moda bez Ograniczeń” to dzień poświęcony makijażowi. Wizażystki NYX Cosmetics przy wsparciu perfumerii Douglas przygotowały dla uczestniczek zajęcia, podczas których poznają one tajniki makijażu oraz doboru kolorów i kosmetyków. Panie dowiedzą się jakich kosmetyków używać i jak je poprawnie aplikować, nauczą się dobierać odpowiedni do swojego typu urody makijaż. Uczestniczki poznają tajemnicę tuszowania niedoskonałości i podkreślania atutów urody oraz nauczą się wykonywać oszałamiający makijaż na każdą okazję! Warsztaty odbędą się w BALU na Zabłociu w Krakowie.

Aby zgłosić się na nie należy wysłać swoje aktualne zdjęcie, informacje o rodzaju niepełnosprawności oraz podać swój wiek i dane kontaktowe.

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 15 marca 2015 r. pod adresem: zgloszenia@hipoterapia.info.pl

Ilość miejsc ograniczona, a o zakwalifikowaniu do grupy organizatorzy poinformują mailowo. Organizatorzy zapraszają na warsztaty osoby ze wszystkimi rodzajami niepełnosprawności.

Wszystkie informacje o projekcie znaleźć można na stronie modabezograniczen.pl lub na Facebook.com/modabezograniczen

Organizator: Fundacja Hipoterapia na Rzecz Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych
Partnerzy: NYX Cosmetics przy wsparciu perfumerii Douglas oraz BAL

Data: 22.03.2015 r.
Godzina: 16:00 – 18:00
Miejsce: BAL, ul. Ślusarska 9, Kraków

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ