Friday, April 19, 2024
Home / Kultura  / Moda bez ograniczeń – Warsztaty pielęgnacji skóry

Moda bez ograniczeń – Warsztaty pielęgnacji skóry

21 lutego w sercu Krakowa kolejne warsztaty. Tym razem "na tapetę" zostanie wzięta pielęgnacja skóry. zapisy ruszyły.

na stronę pod patronatemOrganizatorzy projektu “Moda bez Ograniczeń” – Fundacja Hipoterapia na Rzecz Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych – zapraszają na kolejne warsztaty. Tym razem przygotowane przy współpracy z krakowskim Salonem Estetica. Już 21 lutego, w samym sercu Krakowa uczestniczki poznają tajniki pielęgnacji skóry.

Moda bez ograniczeń

Wykład z Jackiem Rozenkiem / fot. Aleksandra Ratyna

Drugie w 2015 roku warsztaty w ramach projektu “Moda bez Ograniczeń” to dzień poświęcony skórze. Specjaliści z Salonu Estetica przygotowali dla pań zajęcia, które wzbogacą ich wiedzę na temat pielęgnacji oraz rozpieszczą ich skórę. Podczas prelekcji uczestniczki dowiedzą się między innymi: o codziennej pielęgnacji skóry twarzy i ciała, jak dbać o poszczególne typy cery, jakich kosmetyków używać, jakie są najczęstsze problemy z danym typem oraz będą mogły indywidualnie poradzić się specjalistów w tym temacie. Każda uczestniczka zostanie także poddana zabiegom pielęgnacyjnym odpowiednim do typu skóry. Dodatkowo Salon Estetica przygotował dla uczestniczek coś specjalnego. Tym bardziej warto wziąć udział w warsztatach.

Aby zgłosić się na warsztaty należy wysłać swoje aktualne zdjęcie, informacje o rodzaju niepełnosprawności oraz podać swój wiek i dane kontaktowe.

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 15 lutego 2015 r. pod adresem: zgloszenia@hipoterapia.info.pl. Ilość miejsc ograniczona, a o zakwalifikowaniu do grupy organizatorzy poinformują mailowo.

Organizatorzy zapraszają na warsztaty osoby ze wszystkimi rodzajami niepełnosprawności.

Wszystkie informacje o projekcie znaleźć można na stronie modabezograniczen.pl lub na Facebook.com/modabezograniczen

Organizator: Fundacja Hipoterapia na Rzecz Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych
Partner: Salon Estetica

Data: 21.02.2015 r.
Godzina: 12:00 – 16:00
Miejsce: Salon Estetica, ul. Sławkowska 6, Kraków

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ