Saturday, March 2, 2024
Home / Ludzie  / Kre-aktywne  / Pielęgnacja to podstawa

Pielęgnacja to podstawa

Za nami kolejne warsztaty realizowane w ramach projektu Moda bez Ograniczeń. Tym razem tematem przewodnim była pielęgnacja.

fot. Konrad Zarębski

na stronę pod patronatemZa nami kolejne warsztaty realizowane w ramach projektu Moda bez Ograniczeń. Tym razem tematem przewodnim była pielęgnacja. 

Gospodarzem spotkania był Salon Estetica mieszczący się na ul. Sławkowskiej. Uczestniczki skorzystały z indywidualnych porad wyspecjalizowanej kadry kosmetolożek. Dodatkowo każda z pań przeszła zabieg dostosowany do jej potrzeb. W trakcie trwania warsztatów udało nam się przeprowadzić peelingi kawitacyjne, zabiegi tlenowe, mezoterapie, a także mniej inwazyjne – masaże twarzy przy użyciu masek, henna, etc.
Pomiędzy zabiegami uczestniczki spędziły czas w przyjaznej atmosferze, przy wyśmienitych przekąskach przygotowanych przez jedną z krakowskich restauracji.
Miłym zwieńczeniem popołudnia były upominki, które trafiły w ręce każdej z pań.

Moda bez ograniczeń fot. Konrad Zarębski

W trakcie trwania warsztatów udało nam się przeprowadzić peelingi kawitacyjne, zabiegi tlenowe, mezoterapie, a także mniej inwazyjne. /fot. Konrad Zarębski

Podobnie jak poprzednie spotkania, warsztaty te były adresowane do osób niepełnosprawnych. Poprzez zmiany zewnętrzne program Moda bez Ograniczeń inicjuje zmiany wewnętrzne, które pomagają nabrać pewności siebie i uwierzyć w swoje możliwości.

Warsztaty te były jednymi z ostatnich, które odbędą się przed Galą Finałową 18 kwietnia. Ruszyły zapisy na kolejne spotkanie nauki makijażu, które poprowadzą wizażystki marki NYX Cosmetics, przy wsparciu marki Douglas Polska. Po nich odbędą się ostatnie – najbardziej wyczekiwane metamorfozy, które poprowadzi Jillian Mercado. Będzie ona także Gościem Specjalnym Gali, na którą zaproszenia będzie można nabyć już niebawem.

Zapraszamy na nasz fanpage, by być na bieżąco: www.facebook.com/ModaBezOgraniczen
Wszystkie informacje znajdują się także na stronie: www.modabezograniczen.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ