Sunday, May 26, 2024
Home / Ludzie  / Kre-aktywne  / I edycji Be Pretty Fair za nami

I edycji Be Pretty Fair za nami

I targi Be Pretty Fair już za nami. Podczas wydarzenia, które odbyło się 25 października w Warszawie, panie zapoznawały się z ofertą kobiecych marek.

Pierwsze targi Be Pretty Fair już za nami. Podczas wydarzenia, które odbyło się 25 października w Warszawie, panie zapoznawały się z ofertą kobiecych marek. Zabiegi kosmetyczne, suplementy diety, zdrowa żywność, piękna biżuteria, niepowtarzalne kapelusze, ubrania i dodatki, a nawet perfumy na zamówienie – każda kobieta mogła znaleźć coś dla siebie.

Be Pretty Fair (2)

Podczas wydarzenia swoje propozycje dla kobiet zaprezentowało kilkudziesięciu wystawców. Niektórzy z nich przygotowali specjalną ofertę właśnie na targi. /m fot. materiał prasowy

To dobra okazja żeby kobiety poznały najnowsze nowinki i trendy wszystko w jednym miejscu – powiedziała Izabela Mierzwińska z firmy Mary Kay, prezentującej podczas targów m.in. zabieg „satynowe dłonie”.

Przygotowaliśmy na targi promocyjną ofertę cenową, a do większych zakupów oferujemy gratisy – dodał pan Michał z firmy Crispy Natural.

Taka formuła wydarzenia daje paniom możliwość poznawania ciekawych ofert i nowych ludzi. Z kolei my mamy okazję zaprezentowania tego, czym zajmujemy się na co dzień. Często uczestniczymy w podobnych imprezach i pozwalamy kobietom spojrzeć na siebie z innej strony. Podczas Be Pretty Fair wykonujemy analizę kształtów twarzy i doradzamy kobietom, w jakiej fryzurze będzie im najlepiej, jak mają dbać o włosy czy co mogą zmienić. Panie, które odwiedzają nasze stoisko, mogą też wziąć udział w konkursach i wygrać darmowe strzyżenia i koloryzacje – powiedział Michał Wadas, stylista fryzur z salonu Shake Your Head.

Największą popularnością zwiedzających cieszyły się wydarzenia towarzyszące: prezentacje i warsztaty. O swojej pracy i pasji opowiadali tworzący na Ibizie projektant Daniel Jacob Dali oraz Ania Chagowska, współzałożycielka studia tańca i klubu Salsa Libre, tancerka i choreografka, ikona światowej sceny salsowej. Motywacyjne prezentacje poprowadziły wydawca magazynów kobiecych Ilona Adamska oraz Katarzyna Czajka z Fundacji Miss po 50-ce. Numerolog Beata Knapik opowiedziała o magii liczb, zaś zagadnienia biznesowe przybliżyli GoldenLine oraz Genesis Capital.

Be Pretty Fair (1)

I edycja targów kobiecych Be Pretty Fair za nami, a przed teraz kolej na Trójmiasto. / fot. materiał prasowy

Równie interesująco było podczas warsztatów. Na pytanie: Jak znaleźć Wymarzonego Mężczyznę i drogę do jego serca? odpowiadała Emilia Busłowicz, Dating Coach, zaś Edyta Zawistowska przeprowadziła szkolenie, podczas którego każda z uczestniczek pozbywała się negatywnych przekonań co do pieniądza. Tanecznie i wesoło było podczas warsztatów salsowych z SalsaLibre.

Całość odbyła się w designerskich wnętrzach hotelu Sound Garden.

Cieszę się, że udało nam się zorganizować imprezę na wysokim poziomie – ładną, estetyczną, po prostu kobiecą – powiedziała Anita Kijanka, Dyrektor Zarządzająca w firmie Com Creation, organizatorka wydarzenia.

Kolejne edycje Be Pretty Fair odbędą się w Trójmieście (8 listopada w Zatoce Sztuki), w Krakowie (15 listopada w ICE Kraków Congress Centre) oraz we Wrocławiu (14 grudnia w budynku Instytutu Automatyki Systemów Energetycznych). Więcej informacji na stronie www.beprettyfair.pl.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ