Wednesday, May 29, 2024
Home / Kultura  / Moc bonusów w Lingualand

Moc bonusów w Lingualand

O tym, że szkoły językowe przyciągają kursantów zajęciami dodatkowymi, wiadomo nie od dziś

Bonusy w Lingualand, fot. Piotr Fuz

Bonusy w Lingualand, fot. Piotr Fuz

 

Bonusy w Lingualand, fot. Piotr Fuz

Bonusy w Lingualand, fot. Piotr Fuz

O tym, że szkoły językowe przyciągają kursantów zajęciami dodatkowymi, wiadomo nie od dziś. Ile z was jednak dostało w pakiecie – dajmy na to z językiem angielskim – bezpłatne konwersacje po francusku, a po nich dla odmiany wyciskanie brzuszków na siłowni?

Dla kursantów z Lingualand (ul. Karmelicka 45) taki bonus jest czymś naturalnym. Ale po kolei. Szkoła uczy języków od ośmiu lat i do każdego kursu proponuje gratisowy pakiet zajęć dodatkowych. Wśród nich są konwersacje z native speakerami i kilka rodzajów warsztatów: leksykalne, gramatyczne, fonetyczne oraz przygotowujące do egzaminów międzynarodowych. – Grafik tych zajęć zmieniany jest co tydzień. Ich zaletą jest, że zapisując się na kurs jednego języka, równolegle można się uczyć drugiego, np. ucząc się u nas szwedzkiego, można chodzić na konwersacje z angielskiego – tłumaczy Sylwia Ptak, dyrektor  Szkoły Języków Obcych Lingualand. Dostępne są także indywidualne konsultacje z lektorami, e-konsultacje i e-nauka, czyli dodatkowy moduł dla tych, którzy mogą poświęcić wybranemu językowi więcej czasu.
A podstawowe zajęcia? Też idą z duchem czasu. Moduł multimedialny to obowiązkowy element każdego kursu. – Są to zajęcia prowadzone przez lektorów z wykorzystaniem interactive wideboard, czyli tablicy interaktywnej i programów multimedialnych, oraz zajęcia w pracowni komputerowej. Ich celem jest uatrakcyjnienie kursu i dostosowanie go do oczekiwań współczesnego słuchacza, którego nie zadowala wyłącznie praca z podręcznikiem – wyjaśnia Sylwia Ptak.
A gdzie w tym wszystkim miejsce na siłownię? Otóż mieści się ona w budynku szkoły i kursanci mogą z niej korzystać w sposób nieograniczony. Wstęp daje im karta afterLingua Partner Club, która upoważnia także do rabatowych usług i zakupów w ponad 40 punktach partnerskich. Jakby tego było mało, od najbliższego semestru Lingualand szykuje prawdziwy hit. – Wśród kursantów mamy wiele kobiet, dlatego planujemy wprowadzić opiekę nad dzieckiem w trakcie zajęć – mówi z dumą Sylwia Ptak.
A więc, drogie Panie, koniec z wymówkami, czas zapisać się na kurs językowy.

|AP|

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ