Sunday, May 26, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / MO.YA -Twoja nowa marka modowa!

MO.YA -Twoja nowa marka modowa!

Najlepsze powstaje zawsze z miłości - miłości do piękna, elegancji i luksusu

Najlepsze powstaje zawsze z miłości – miłości do piękna, elegancji i luksusu… To właśnie ta miłość inspiruje nas ciągle na nowo, by nasze kreacje ożywały na Tobie i byś dzięki nim .. zachwycała…Taką informację znaleźliśmy, gdy otworzyliśmy funpage firmy na Facebooku i od razu nas zaintrygowano. Każdej kobiecie przecież zależy, by zrobić spektakularne wrażenie, szczególnie przy okazji, gdy wręcz wypada nałożyć wieczorową kreację…

MO.YA Fashion -NOWA MARKA MODOWA NA POLSKIM RYNKU!

Zdjęcie 1 z 6

fot. MO.YA

 

Premierowa kolekcja nowej marki, która „z błyskiem” wchodzi na polski rynek nosi nazwę Diamonds are forever i taka właśnie jest- pełna zdobnych tkanin, odważnych cięć i utrzymana w klimacie karnawału, wprost idealna dla kobiet lubiących rzucać się w oczy.

Każda z sukienek będzie powielana maksymalnie w trzech egzemplarzach, a rozmiar dostosujemy  indywidualnie do Klientki – mówi Barbara Augustyniak, dyrektor kreatywna MO.YA fashionzamówienia będzie można składać drogą mailową, bądź telefoniczną. Wystarczy wejść na fanpage na Facebooku lub na www.moyafashion.pl i po podaniu nam pożądanego rozmiaru zrealizujemy zamówienie w ciągu kilku dni i dostarczymy zamawianą kreację kurierem do Klientki.

Przy tworzeniu tej kolekcji korzystano między innymi z włoskich cekinowych tkanin, które idealnie wpasowują się w najnowsze trendy. Zgodnie z dewizą firmy, każda kobieta jest piękna, bez względu na wzrost i rozmiar, wszystkie znajdziemy tam coś dla siebie, by czuć się szykownie, dostojnie i pociągająco, bo – jak sami mówią –  nie oferują Ci sukienki- dają westchnienia i zazdrosne spojrzenia, z jakimi się spotkasz nosząc ich kreacje… MO-YA fashion – daj się zauważyć!

[Not a valid template]

Już jest, zajrzyj koniecznie www.moyafashion.pl

Tu również nas spotkasz www.facebook.com/pages/MOYA-fashion

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ