Saturday, April 20, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Młodzi projektanci zaprezentowali swoje prace dyplomowe w Krakowie

Młodzi projektanci zaprezentowali swoje prace dyplomowe w Krakowie

Młodzi projektanci zaprezentowali swoje prace dyplomowe w Krakowie

pod naszym patronatem

6 czerwca 2013 roku w Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie odbył się tradycyjny Dyplomowy Pokaz Mody absolwentów Otwartej Pracowni Projektowania Mody. Było to zarazem ostatnie tego typu wydarzenie, gdyż program realizowany przy Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki zakończył się w tym roku.

Dyplomowy Pokaz Mody absolwentów Otwartej Pracowni Projektowania Mody

Zdjęcie 1 z 7

fot. materiał prasowy

Otwarta Pracownia Projektowania Mody rozpoczęła swoją działalność w roku akademickim 2008/2009 i była finansowana przez Unię Europejską w ramach „Sztuka przedsiębiorcza – rozwój współpracy z przedsiębiorcami jako element rozwoju Uczelni”. Umożliwiała ona kształcenie studentów wszystkich Wydziałów Akademii o różnych profilach edukacji, dzięki czemu była swego rodzaju eksperymentem konfrontującym postawy i idee twórcze. Przez ostatnie lata wykształciła grono uzdolnionych osób, które już teraz mogą się pochwalić wieloma sukcesami na swoim koncie.

Podobnie będzie zapewne z absolwentami tegorocznymi, którzy zaprezentowali wiele ciekawych form, projektów i rozwiązań przez obecnych nagrodzonych gromkimi brawami.

[Not a valid template]

Partnerem projektu była firma FAMA, która umożliwiła studentom nabywanie i doskonalenie umiejętności realizacyjnych.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ