Sunday, March 26, 2023
Home / PARTNER MK  / Młoda bez względu na wiek – za sprawą Linerase!

Młoda bez względu na wiek – za sprawą Linerase!

Ulotna młodości, pozostań jak najdłużej

Linerase odmładza twarz

fot. materiały Partnera

Młodość to nie tylko wiek, ale psychiczne nastawienie i energia ducha. Z wiekiem tracimy jednak atrakcyjny wygląd, zanika naturalny, promienny blask. Jak zapobiegać starzeniu się skóry i pielęgnować zewnętrzne piękno? Z podpowiedzią przychodzi kolagenowa biostymulacja Linerase, rekomendowane zabiegi medycyny estetycznej!

 

Jak mówi znane wszystkim powiedzenie „masz tyle lat, na ile się czujesz”. Młody duch niesie ze sobą optymistyczne podejście do życia i istotne zalety dla zdrowia. Towarzyskie spotkania, pasjonujące hobby czy rozwój intelektualny pomagają pielęgnować nasze wewnętrzne piękno i czuć się młodo bez względu na wiek. Niestety biologiczne procesy starzenia się są nieuniknione, co pociąga za sobą widoczne zmiany w wyglądzie zewnętrznym. Na twarzy pojawiają się zmarszczki, skóra dłoni i szyi staje się pomarszczona, wiotka. Czy możemy temu przeciwdziałać? Jak pielęgnować zewnętrzne piękno, by atrakcyjna, lśniąca twarz stanowiła dopełnienie wewnętrznego blasku? Sprawdzoną metodę oferuje Linerase – skuteczne zabiegi medycyny estetycznej, które warto poznać już dziś!

Biostymulacja kolagenowa naturalnym wsparciem

 

Dzięki kompleksowej terapii nowej generacji atelokolagenem Linerase możemy poprawić wygląd skóry nieomal w każdym wieku. Kolagenowa biostymulacyjna Linerase w naturalny sposób regeneruje, ujędrnia i zwiększa gęstość skóry. Preparat potrafi efektywnie stymulować fibroblasty do wytwarzania, nowego, młodego kolagenu. A ten, jak wiadomo, jest podstawowym budulcem naszej skóry. Po 25 roku życia ilość kolagenu systematycznie zmniejsza się – średnio jego poziom spada o 2 proc. rocznie. Dlatego na szarość i utratę sprężystości skóry bardzo często uskarżają się także młode kobiety. Ich cera szarzeje, twarz opada, wydaje się być bardziej zmęczona, a nawet starsza niż w rzeczywistości.

 

Najlepszym sposobem na przeciwdziałanie procesom starzenia się skóry i zachowanie młodego wyglądu jest dostarczanie kolagenu z zewnątrz. Linerase, poprzez zabieg wstrzyknięcia płynnego kolagenu śródskórnie, działa jak impuls, uaktywniający naturalną regenerację tkanek. W ten sposób terapia zapobiega dalszemu wiotczeniu, poprawia naturalny blask, jędrność i skutecznie wpływa na kondycję skóry.

Terapia LINERASE rekomendowana jest do bioregeneracji skóry twarzy, szyi, dekoltu, rąk, a także pozostałych obszarów ciała. Co istotne, jest bezpieczna i skuteczna bez względu na wiek pacjenta i porę roku, w której planuje poddać się zabiegowi. Terapię Linerase możemy wykonać w wielu renomowanych klinikach medycyny estetycznej na teranie całego kraju. W zależności od kondycji skóry i oczekiwań pacjenta lekarz zaleci odpowiednią procedurę zabiegów.

Przebieg zabiegu biostymulacji kolagenowej Linerase

Procedura biostymulacji kolagenowej Linerase składa się z 3 etapów skutecznie wpływających na kondycję skóry:

 

1. Maska Peel Off – intensywna i natychmiastowa bioregeneracja na poziomie naskórka, która w delikatny sposób usuwa zrogowaciały naskórek, rozświetla i nawilża skórę, przygotowując ją i intensyfikując przez to skuteczność kolejnego zabiegu LINERASE.

 

2. Zabieg kolagenowy LINERASE  –  wysoce skuteczna bioodbudowa na poziomie skóry właściwej. Wstrzyknięty śródskórnie w optymalnej dawce 100 mg atelokolagen LINERASE stymuluje intensywną produkcję nowych włókien kolagenowych bez względu na wiek i stan skóry.

 

3. Restoring Mask – pozabiegowa maska łagodząca i kojąca skórę. Nawilża, regeneruje oraz przyspiesza proces jej auto-naprawy i gojenia się.

 

Pacjenci doceniają Linerase za kompleksowe i holistyczne efekty terapii. Pamiętajmy, że pełna procedura zabiegów jest indywidualnie dobierana przez lekarza, zapewniając pacjentom najwyższą skuteczność i krótszy czas rekonwalescencji pozabiegowej.

Jeśli cenisz naturalność, bezpieczeństwo, zdrowie i piękny wygląd, już dziś poznaj szczegóły terapii Linerase! Czy można sprawić swojej skórze lepszy prezent, niż młodość bez względu na wiek?
Cena jednego, 3 etapowego zabiegu LINERASE to 1200 – 1500 zł

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ