Sunday, July 14, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Missiu już nie tylko na rękę

Missiu już nie tylko na rękę

Modne pacyfki Missiu już nie tylko na rękę – teraz możesz wyrażać to co czujesz jeszcze mocniej!

Maciej Musiał Bosco Design dla Missiu

Maciej Musiał Bosco Design dla Missiu / fot. materiał prasowy

Modne pacyfki Missiu już nie tylko na rękę – teraz możesz wyrażać to co czujesz jeszcze mocniej!

Maciej Musiał Bosco Design dla Missiu

Maciej Musiał Bosco Design dla Missiu / fot. materiał prasowy

Koronkowe bransoletki, z którymi nie rozstają się takie gwiazdy jak Anna Mucha, Kasia Zielińska czy Maciek Musiał nie wychodzą z mody. W związku z tym ich producent Bosco Design, zachęcony szczególną popularnością modelu z pacyfkami, postanowił stworzyć specjalną linię koszulek inspirowanych tym właśnie motywem. Teraz możesz być sobą jeszcze bardziej!

Projekt Bosco Design dla Missiu szczególnie przypadł do gustu Maćkowi Musiałowi, który wraz z najpopularniejszą blogerką modową Julią Kuczyńską”Maffashion” został jurorem w konkursie zorganizowanym przez producenta. Maciek Musiał zapytał dziewczyny „Co oznacza dla Ciebie wolność?”. Dwie finalistki, dziewczyny, które najciekawiej odpowiedziały na pytanie zostały bohaterkami profesjonalnej sesji modowej z jego udziałem. Na dachu jednej z kamienic na warszawskiej Saskiej Kępie powstały wyjątkowe zdjęcia prezentujące koszulki z linii Bosco Design dla Missiu, a za stylizację sesji odpowiadała osobiście Maffashion. Efekty tego wydarzenia będziemy mogli podziwiać w lipcowym wydaniu magazynu Glamour.

Linia koszulek Bosco Design dla Missiu jest kontynuacją wartości jakie niesie ze sobą marka Missiu, a szczególnie tych, które wyrażają pokój, tolerancję, świat bez wojen i nienawiści. Inspiruje do manifestowania swoich przekonań w niestandardowy sposób, w zależności od okazji, stonowanie lub z odrobiną szaleństwa. Niewątpliwie będzie to hit nadchodzącego lata!

Wszystkie modele koszulek są w wersji unisex, cena od 49 zł.

Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ