Thursday, May 30, 2024
Home / Ludzie  / Kre-aktywne  / Miss Polonia Kraków 2014

Miss Polonia Kraków 2014

Spośród 700 kandydatek, tylko 16 otrzymało szansę walki o koronę Miss Polonia Kraków 2014. Która zostanie najpiękniejszą? Przekonamy się podczas Gali Finałowej.

Wybrano finalistki Miss Poloni Kraków 2014

Wybrano finalistki Miss Poloni Kraków 2014 / fot. materiał prasowy

Miasto Kobietpod naszym patronatem 

Ponad 700 kandydatek zgłosiło się do Konkursu Miss Polonia Krakowa. Tylko 16 z nich ma szansę na koronę. O tym, która zostanie najpiękniejszą przekonamy się podczas Gali Finałowej, która odbędzie się 24 maja w Hotelu Park Inn w Krakowie.

Finalistki zostały wyłonione w trakcie castingów organizowanych w Galerii Bronowice, a także w krakowskim klubie Diva. Swojego wyboru mogą również dokonać internauci. Już teraz można głosować na ulubioną kandydatkę. Wystarczy wejść na stronę wybierzmiss.pl/finalistki i za pomocą sms-a wytypować Miss Internautów. Głosy można oddawać do 24 maja 2014 do godziny 18:00.

Wybrano finalistki Miss Poloni Kraków 2014

Wybrano finalistki Miss Poloni Kraków 2014 / fot. materiał prasowy

Tegoroczną królową piękności wybierze jury, w którym zasiądzie między innymi Krystyna Mazurówna, a przewodniczącym jest Piotr Nowak, właściciel Nowak Holding. Jak podkreśla, wybory Miss Polonii Krakowa 2014 to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego kandydatki będą się ubiegały o awans do finału Miss Polonia. – Kierowanie obradami jury to duża odpowiedzialność. Patrząc przez pryzmat 17 lat zarządzania firmą jestem gotowy wspierać cały zespół swoją wiedzą i doświadczeniem. Zaufanie, jakim cieszę się wśród moich partnerów biznesowych, pozwoli mi sprawiedliwie przygotować werdykt. Mam nadzieję, że to właśnie reprezentantka królewskiego miasta Krakowa zdobędzie koronę Miss Polonia 2014, co otworzy jej drzwi do kariery i da szansę do tytułu Miss World – podsumowuje właściciel Nowak Holding.

Jak zapowiadają organizatorzy na Gali Finałowej nie zabraknie atrakcji. Finalistki zaprezentują się między innymi w kolekcji „Lśnienie”. Autorką jest młoda projektantka Karolina Pakaszewska, finalistka Cracow Fashion Award i laureatka nagrody od LuksusPortal.pl.

Organizatorem konkursu jest PromoEvents, a wyłącznym partnerem ds. PR krakowska agencja MK GROUP. Patronem medialnym Miss Polonia Krakowa są: Radio ESKA, Lounge Magazyn, EksMagazyn, BusinessWoman&Life, LuksusPortal.pl, iWoman, MenStream, Na Obcasach.pl, Świat Elit, BeModels, Trendz.pl, Miasto Kobiet, Night News, Dla Studenta, TVP Kraków, talent.pl, Giełda-eventów, Modawpolsce.

Natalia Łabuz

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ