Thursday, July 18, 2024
Home / Kultura  / Misia Furtak i Bodo Kox jurorami w konkursie „Pokaż muzykę”

Misia Furtak i Bodo Kox jurorami w konkursie „Pokaż muzykę”

Misia Furtak i Bodo Kox to kolejni jurorzy 8.edycji Bierzcie i Kręćcie. Organizatorzy czekają na teledyski do 19 kwietnia.

Ona jest laureatką m.in. Fryderyka w kategorii Fonograficzny Debiut Roku i Paszportu Polityki w kategorii muzyka popularna, on to autor kilkudziesięciu filmów krótkometrażowych, dzięki którym zyskał miano ikony polskiego filmu niezależnego – Misia Furtak i Bodo Kox to kolejni jurorzy 8.edycji Bierzcie i Kręćcie. Organizatorzy czekają na teledyski do 19 kwietnia.

MISIA_FURTAKKonkurs teledyskowy „Pokaż muzykę” to kolejne wyzwanie 8.edycji Bierzcie i Kręćcie. Organizatorzy pytają, czy teledysk muzyczny może być dziełem sztuki i czy po „Thrillerze” Michaela Jacksona można jeszcze czymś zaskoczyć środowisko? 12 najlepszych klipów ma szansę na finał. Decydują głosy internautów. Spośród najwyżej ocenionych jury wybierze laureata konkursu.

Misia Furtak to frontmanka zespołu Très.B i solowego projektu Misia Ff. Zagrała kilkaset koncertów w całej Europie, m.in. na festiwalach The Great Escape, Liverpool Soundcity, Tallin Music Week, Europavox, na rozdaniu Border Breaker Awards w Cannes podczas festiwalu MIDEM. Bodo Kox to reżyser, aktor, scenarzysta. W 2013 roku na ekranach można było oglądać wielokrotnie nagradzanym film „Dziewczyna z szafy”, który jest jego profesjonalnym debiutem.

Szczegóły dotyczące wszystkich konkursów można znaleźć na stronie www.bierzcieikreccie.com. Wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystej gali w ramach 8. edycji Festiwalu PKO OFF CAMERA, który patronuje Bierzcie i Kręćcie.

(źródło:mp)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ