Wednesday, April 17, 2024
Home / POLECAMY  / Miłosny horoskop. Czy czeka cię upojny czerwiec?

Miłosny horoskop. Czy czeka cię upojny czerwiec?

Wielka miłość czy jeszcze większa porażka?

całująca się para na ulicy

Sprawdź swój miłosny horoskop na czerwiec / fot. Allan Dias / Unsplash

Dodać gazu czy zwolnić? Pokusy czy szanse? Lepiej wyjdziesz, kierując się emocjami, czy rozsądkiem? A może zamiast rozglądać się za płomiennym romansem, powinnaś postawić na siebie? Sprawdź, co na ten temat mówią Karty Tarota Anity Kostany i przeczytaj miłosny horoskop dla twojego znaku zodiaku

 

Miłosny horoskop na czerwiec: Tarot Anity Kostany

Karty Tarota rozłożyła Anita Kostana.  Znajdziesz ją na Facebooku (Arkana Anity – wróżbny z Tarota: www.facebook.com/odkrywamyprzyszlosc) i YouTubie na kanale Arkana Anity. Anita Kostana zapytała kart, o to czy twój znak zodiaku będzie miał powodzenie w miłości:

To jak pokierujemy energią zależy wyłącznie od nas i mamy wpływ na większość spraw, które dzieją się w naszym życiu. Karty Tarota w odpowiednich rękach nie mogą wyrządzić krzywdy, a jedynie wskazać szczęśliwszą drogę –

– przypomina tarocistka.

Jak interpretować swój horoskop? Prezentowany rozkład trzech Kart wskazuje:

Karta 1 — Żółte światło
Na co musisz zwrócić uwagę. Obszary twojego życia, w których możesz potrzebować zwolnić lub zwrócić na nie uwagę. Rzeczy, na które należy uważać.

Karta 2 — Czerwone światło
Dokładnie to, czego NIE powinnaś robić w tej sytuacji.

Karta 3 — Zielone światło
Co należy zrobić bez wahania

Koziorożec

Karty: As Mieczy, Rydwan, 5 Buław

Żółte światło – ostrzegawcze

Nie daj się ponieść emocjom, kieruj się rozsądkiem i pomyśl dwa razy zanim coś powiesz. Śmiało podejmuj wyzwania, ale swoje wybory w czerwcu opieraj na logice i rozsądku. Pośpiech może być zgubny, wszystko przyjdzie w swoim czasie. Rozwijanie wspólnych zainteresowań i spędzanie czasu przy głębokich dyskusjach stworzy między wami silną więź emocjonalną.

Czerwone światło – stop

Nie ma sensu dążyć do miłości za wszelką cenę, a zwłaszcza wtedy, gdy zaniedbujesz inne aspekty w swoim życiu. Czasami trzeba pamiętać, że w życiu nie możemy kontrolować wszystkiego wokół nas i bez względu na to, co robimy, nie możemy sprawić, by pojawiła się idealna osoba. Pokazywanie się codziennie z nadzieją i entuzjazmem jest ważne, ale w czerwcu potrzeba więcej cierpliwości. Pozwól miłości cię znaleźć.

Zielone światło – naprzód

Jeśli jesteś singielką, może się okazać, że ten, którego pragniesz, może mieć wiele wielbicielek i być może będziesz musiała konkurować o jego uczucie. Uważaj, aby nie dać się temu ponieść i stać się zbyt silną. Może to zniechęcić potencjalnego partnera, zamiast go zbliżyć. Zachowaj we wszystkim umiar i zabawę.
Jeśli jesteś już w związku, mogą pojawić się drobne konflikty. To, co początkowo zaczyna się jako żart, może przekształcić się w wybuchowe kłótnie, gdy któreś z was będzie zestresowane.

Przesłanie duchowe – Wykorzystaj dobrze każdy moment

Ktoś może w czerwcu marnować twój czas, zadając pytania, na które nie jest zainteresowany odpowiedzią. Osoby, które nie słuchają lub wielokrotnie proszą o pomoc, nie umieją przyjąć twoich rad, nie zasługują na twoją uwagę. Ustal swoje granice i nie daj się wykorzystywać.

Wodnik

Karty: 7 Buław, Paź Buław, Umiarkowanie

Żółte światło – ostrzegawcze

Być może w tym miesiącu będziesz zmuszona zawalczyć o partnera bądź o zachowanie trwałości związku. Jeśli chcesz by ci się powiodło powinnaś pójść na kompromis i spróbować znaleźć złoty środek – inaczej może grozić wam rozstanie.

Czerwone światło – stop

Twoja ognista osobowość może cię wpędzić w kłopoty. A może nie jesteś pewna czego szukasz? Jeśli nie podejmiesz decyzji, możesz wpaść w ślepe zaułki. Jeśli jesteś w związku, ta karta może sygnalizować nudę i brak rozpędu. Będziesz musiała włożyć trochę wysiłku, aby przywrócić trochę życia swojemu partnerstwu.

Zielone światło – naprzód

Warto w tym miesiącu poćwiczyć swoją cierpliwość. Umiar, harmonia emocjonalna i zrozumienie to najlepsza i najprostsza droga do miłości. Należy unikać skrajności i być rozważną w swoich działaniach. Zastanów się, czy może jesteś zbyt nachalna wobec potencjalnego partnera. A może na odwrót – zbyt powściągliwa? Pomyśl nad cechami, które należy zrównoważyć aby osiągnąć harmonię i kompromis.

Przesłanie duchowe – Zawsze jest czas na herbatę

Kiedy zmieniasz się, ewoluujesz i angażujesz się we własny rozwój, tęsknisz za wsparciem. Niestety jednocześnie możesz być rozczarowana i zraniona przez innych, którzy nie zapewniają tego, na co zasługujesz. Być może oddalasz się od tego związku, ponieważ jesteś na innym etapie rozwoju osobistego. Być może jesteś w nowym związku i odkrywasz, że nie podzielasz tych samych wartości i przekonań, więc czujesz się pominięty, niezdolny do dotarcia do tego intymnego miejsca bezpieczeństwa i przynależności. Odwagi, ponieważ Duch zna cię i kocha cię i poprowadzi cię w kierunku tych, którzy akceptują cię takim, jakim jesteś, bez sztuczności i agendy. Nie narażaj się na przynależność. To nie będzie warte swojej ceny.

Ryby

Karty: 8 Denarów, Słońce, 10 Denarów

Żółte światło – ostrzegawcze

Być może dajesz z siebie wszystko, a i tak czujesz, że nie przynosi to satysfakcjonujących efektów? Zbyt ambitne zaangażowanie może cię wprawić głównie we frustrację. Nie posuwaj się do intryg i nie popadaj w przesadę. Sytuacja miłosna wymaga po prostu więcej czasu, niczego nie da się osiągnąć szybko i łatwo. Nic natychmiast – trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Czerwone światło – stop

Jeśli jesteś w związku, możesz się nudzić, mimo że wszystko idzie płynnie. Czy bierzesz swój związek za pewnik? Czy ty i twój partner rozstaliście się z powodu codziennych czynności i przyziemnych zadań? Prawdopodobnie wy dwoje potrzebujecie trochę więcej czasu razem, aby ożywić swój romans. Słońce jest zawsze pozytywną kartą, czy to pionową czy odwróconą; ale odwrotnie, zwykle oznacza to, że coś uniemożliwia ci zobaczenie wspaniałych rzeczy, które już masz. W czym zakochałaś się w swoim partnerze? Za co możesz być wdzięczna w swoim związku?

Zielone światło – naprzód

Jeśli jesteś w związku – skup się na tym co już masz i doceń to. Istotnym punktem będzie także uzyskanie aprobaty rodziny – czy to twojej, czy twojego partnera. Spędzanie czasu ze swoją rodziną pozwoli ci szybciej znaleźć miłość, bądź umocnić już istniejący związek.

Przesłanie duchowe – Odnajdź prawdziwą siebie

Czy ukrywasz, kim naprawdę jesteś, aby odgrywać rolę w większej całości? To cię nigdy nie spełni. Teraz jest czas, aby ocenić swoją chęć bycia prawdziwą. Wyprostuj się. Bądź sobą. Autentyczność to prawdziwe wyrażanie i jedyny sposób na wzmocnienie siebie. Nie bój się być sobą i wciel się w rolę, którą podpowiada ci serce. Umniejszanie sobie jest dla ciebie wyjątkowo zgubne.

Baran

Karty: 6 Kielichów, 2 Denary, 3 Miecze

Żółte światło – ostrzegawcze

Utknęłaś w swoich fantazjach, we wspomnieniach w przeszłości. Ale uważaj, bo może cię to zatrzymywać przed tym co dopiero nadchodzi. Nie pozwól by przeszłość zdominowała twoją teraźniejszość, wszystko co najlepsze jeszcze przed tobą.

Czerwone światło – stop

Bez wątpienia masz teraz wiele spraw na głowie, jednak nie pozwól im wytrącić się z równowagi. Możesz czuć się tak zapracowana i przytłoczona, że nawet nie zauważysz, że twój potencjalny partner czuje się zaniedbany. Jeśli jesteś singielką, możliwe, że będziesz musiała dokonać wyboru między dwoma mężczyznami – nie spiesz się z wyborem. Wróć kiedy będziesz gotowa zrobić miejsce na nową miłość w swoim zabieganym życiu.

Zielone światło – naprzód

W czerwcu Karty mówią by serce uczynić nauczycielem swojego rozumu. Czas na wybaczenie – zarówno sobie jak i osobie, która złamała serce w przeszłości. Nie ma sensu grzebać w tym bez końca i tkwić we wspomnieniach, to tylko sprawi, że poczujesz się ograniczona.

Przesłanie duchowe – Nadążaj

Jeszcze nie jesteś gotowa na krok do przodu w swoim życiu. Udawanie, że wiesz, co robisz, czasami działa. Jeśli przyjmiesz postawę „udawaj, że to zrobisz”, wpadniesz w błoto. Lepiej teraz rozczarować innych, niż żałować, że nigdy tego czegoś nie zrobiłaś. Odpocznij i naładuj baterie.

Byk

Karty: Król kielichów, 10 denarów, Rydwan

Żółte światło – ostrzegawcze

Nadmierna miękkość, zaufanie i wrażliwość mogą Ci zaszkodzić. Bądź ostrożna w kwestii uległości, nie wniesie ona nic pozytywnego do twojego życia. Trzeba uważać też, aby w swej tęsknocie za rodziną i zrozumieniem nie szukać go na siłę i za wszelką cenę. Możesz wówczas wpaść w sidła manipulatorów.

Czerwone światło – stop

Czy przywiązujesz zbyt dużą wagę do tego, co twoja rodzina lub inni myślą o twoim partnerze? Próbując znaleźć miłość, możesz szukać zewnętrznej aprobaty, zamiast skupiać się na emocjonalnym związku między wami. Z drugiej strony mogą wystąpić konflikty między twoim kochankiem, a rodziną lub przyjaciółmi. Mogą uznać, że twój partner jest nieodpowiedni. Konflikt może teraz mieć wielki wpływ na twoje partnerstwo i być może – będziesz musiała ustalić swoje granice. Zwróć uwagę na to, czy nie za często akceptujesz ich opinie bez myślenia o sobie.

Zielone światło – naprzód

To nie czas na bierność w nadziei, że wszystko ułoży się na twoją korzyść. Podejmij działania i trzymaj się kursu, bez względu na to, jakie wyzwania staną na Twojej drodze – bo uwierz mi, będą wyzwania. Rydwan wzywa cię, byś się broniła i była odważna w wyrażaniu swoich pragnień oraz wyznaczaniu granic. W przeciwnym razie nie dostaniesz swojej nagrody. Musisz mieć wiarę w siebie i zasadniczo wiedzieć, kim jesteś i czego chcesz. Nie pozwól innym siebie zatrzymywać.

Przesłanie duchowe – Spokojnie i do celu

Kiedy już będziesz miała lepsze wyobrażenie o upragnionym miejscu docelowym lub marzeniach, będziesz wiedziała co robić. Dopóki się tego nie dowiesz, bardzo trudno będzie komukolwiek udzielić ci jakiejkolwiek porady. Odnosi się to również do rad, które sama sobie dajesz. Nie bądź na łasce rad lub opinii innych ludzi. Zadaj sobie pytanie, co chcesz stworzyć, zrobić, osiągnąć i gdzie być. Możesz wtedy udać się w najlepszym dla siebie kierunku.

Bliźnięta

Karty: 9 Buław, 3 Kielichów, Rydwan

Żółte światło – ostrzegawcze

Karty ostrzegają przed uporem i niezdolnością do kompromisów. Jeśli spróbujesz być bardziej elastyczna, to lepsze przystosowanie sprawi, że unikniesz nieprzyjemnych sytuacji. Ale nie popadaj w skrajności – powstrzymywanie się od opinii i zamykanie się w sobie, też nie jest dobrym rozwiązaniem.

Czerwone światło – stop

Jeśli jesteś singielką to w czerwcu może czyhać na ciebie wiele pokus. Każda z nich może być zabawna i ekscytująca, jednak krótkotrwała. Nie ma sensu się przy nich zatrzymywać, jeśli szukasz czegoś lub kogoś na stałe. Jeśli jesteś już w związku, uważaj na osoby trzecie, które próbują zaszkodzić Twojemu partnerstwu. Czasami może to przybrać formę nieprzyjemnych plotek, a może ktoś próbuje wcisnąć się między was dwojga.

Zielone światło – naprzód

Warto wyznaczyć sobie konkretny cel i do niego dążyć. Poświęć chwilę nad zastanowieniem się czego oczekujesz od związku, jakich cech szukasz w partnerze i pozostań otwarta. Gdy zapanujesz nad swoimi emocjami, to miłość do siebie i ogromna wiedza pozwolą ci przyciągnąć do siebie partnera, którego pragniesz.

Przesłanie duchowe – Przeznaczenie

Być może ostatnio nie zastanawiałaś się co jest dla ciebie najlepsze i pozwalałaś innym kierować swoim życiem. Strach przed spełnianiem swoich marzeń i wygodne dopasowywanie się do ról zamyka ci drogę do tego, co bardziej odżywcze i magiczne.
Oczywiście ciężko jest mieć wszystko pod kontrolą, czasem trzeba zaakceptować przeznaczenie takim jakim jest. Trzymaj się. Życie będzie tylko lepsze. Zachowuj się tak, jakbyś w to wierzyła, bo jedyną rzeczą, którą możesz teraz kontrolować, jest twoje nastawienie. Kiedy dostosujesz się do Przeznaczenia, pamiętając o tym, co możesz, a czego nie możesz zmienić, wtedy przyjdzie do ciebie spokój. 

Rak

Karty: 6 Kielichów, Rycerz Denarów, 9 Denarów

Żółte światło – ostrzegawcze

Możesz żyć w przeszłości zamiast tu i teraz. Jest prawdopodobne, że przeszły związek blokuje cię przed zrobieniem miejsca w swoim sercu dla kogoś innego. Możesz wierzyć, że nigdy więcej nie spotkasz kogoś takiego jak twój były lub że miłość, którą kiedyś miałeś, była legendą. Niech przeszłość odejdzie. W przeciwnym razie możesz ponownie zablokować wszelką możliwość miłości i możesz nigdy nie wiedzieć, czy miłość, o którą ci chodzi, była nawet większa niż ta, którą utraciłaś.

Czerwone światło – stop

Możliwe, że ostatnio twoje życie miłosne staje się nudne. Spędzanie czasu w samotności, wynikające z obawy przed odrzucaniem nie są dobym rozwiązaniem. Jeśli jesteś w związku, to dobry czas na podkręcenie atmosfery. Może się zdarzyć, że jedno z was spędza za dużo czasu w pracy lub całą swoją energię poświęca na sprawy praktyczne, finansowe lub zawodowe, że nie traktuje relacji priorytetowo. Upewnij się, że oboje znajdziecie czas w swoim zabieganym życiu, aby po prostu pobyć ze sobą lub spróbować czegoś spontanicznego. To wniesie do waszego partnerstwa potrzebny powiew świeżego powietrza.

Zielone światło – naprzód

Znajdźcie przestrzeń dla rozwijania swojej własnej indywidualności. To, że jesteś z kimś w związku, bądź dzielisz mieszkanie nie znaczy, że musisz rezygnować ze swojej niezależności. Karty proszą cię o otwarcie. Zajmij się tym, czego się boisz, abyś mogła doświadczyć miłości bez strachu.

Przesłanie duchowe – Zmiana czasu

Czy czułaś się tak, jakby zegar tykał i byłaś trochę zdenerwowana, że twoje sny trwają zbyt długo, zanim się zamanifestują? Nie ma się czego bać. Nigdy nie zabraknie Ci czasu na ważne rzeczy. Nie można przegapić cudów, które są twoje i tylko twoje. Niech twój niepokój zostanie delikatnie rozwiany przez wiarę. Możesz się zrelaksować.

Lew

Karty: Królowa Denarów, 7 Mieczy, Paź Mieczy

Żółte światło – ostrzegawcze

Uważaj w tym miesiącu na zazdrość – zarówno swoją jak i potencjalnego partnera. Uczucie niepewności to coś, czego powinnaś się wystrzegać, może ono doprowadzić do ochłodzenia waszej relacji. Nie bierz w czerwcu miłości za pewnik. Dajcie sobie więcej przestrzeni i szanujcie swoją autonomię.
Jeśli jesteś singielką, to dobry czas by poświęcić trochę czasu na rozwinięcie większej pewności siebie i rozwianie wszelkich wątpliwości, które odczuwasz w związku z nowym partnerem. Uważaj przed szybkim wejściem w związek, bo możesz się zaangażować z niewłaściwych powodów np. z powodu statusu, pieniędzy, czy po prostu dlatego, że nie chcesz być sama.

Czerwone światło – stop

Absolutnie nie rób niczego za plecami partnera, nie warto posuwać się do kłamstwa czy innych trików aby coś osiągnąć. Nawet najmilsze kłamstwo, by kogoś ochronić może się przeobrazić w poważne problemy. Jeśli nie masz nic takiego na sumieniu – miej się na baczności, bo możesz obdarzyć zaufaniem niewłaściwą osobę. A może już cię w czymś okłamała? Poświęćcie chwilę na szczerą emocjonalną rozmowę, a skonfrontowanie swoich oczekiwań przyniesie wam ogromną ulgę.

Zielone światło – naprzód

Czas popracować nad komunikacją, by rozładować miłosne napięcie. Jako lwica masz w sobie ogrom energii i możesz osiągnąć z nią prawie wszystko! Problem jest w tym, aby ją utrzymać. Początek może wyglądać obiecująco, ale będziesz musiała użyć innych atrybutów, by nie był to przelotny romans czy chwilowa poprawa w związku. Jeśli potrzebujesz, daj sobie przerwę od tej osoby i wróć ze świeżym spojrzeniem.
Karty mówią też o tym, aby w czerwcu postarać się zbliżyć do siebie bardziej intelektualnie aniżeli fizycznie czy duchowo. Wspólne czytanie książki, czy burzliwe dyskusje mogą was wyjątkowo do siebie zbliżyć.

Przesłanie duchowe – Pomiędzy światami

To czas nowej energii w miłości, idealny by pielęgnować w sobie ciekawość. Pozwól sobie na niepewność – nie wiesz jeszcze czy to potrwa wiecznie. Ten związek ma na celu także cię czegoś o sobie nauczyć – co lubisz? Jakie wartość są dla ciebie ważne? Czego potrzebujesz? Znajdujesz się w ważnej fazie swojego życia, której nie należy zwalniać ani spieszyć.
Unikaj też toksycznych sytuacji, ludzi lub związków. Nie bierz udziału w tym, o czym wiesz, że nie jest dla ciebie najlepsze. To też zmienianie niezdrowych, szkodliwych myśli i przekonań na swój temat oraz odmawianie mówienia źle o innych. Przyciągaj, wspieraj i prowadź innych poprzez życzliwość i siłę.

Panna

Karty: Król Monet, 4 Miecze, Królowa Kielichów

Żółte światło – ostrzegawcze

Strzeż się ludzi, którzy górują nad tobą finansowo, u których mogłabyś się zadłużyć bądź od nich uzależnić. Ktoś może chcieć tobą manipulować bądź próbować cię przekupić – nie daj się omamić.

Czerwone światło – stop

Jeśli nie zważałaś na ostrzeżenia, by dać sobie trochę odpoczynku, być może nie będziesz teraz miała wyboru. Jeśli bezlitośnie ścigasz potencjalnego kochanka, może się okazać, że twoje postępy nie są teraz mile widziane. Możesz skorzystać na daniu tej osobie czasu i przestrzeni na dokonanie własnego wyboru. Naciskanie kogoś często wywołuje efekt odwrotny do tego, którego pragniesz. A jeśli czujesz, że twój związek stał się zbyt rutynowy – popracuj nad ponownym rozpaleniem pasji między wami.

Zielone światło – naprzód

Bądź pełna wrażliwości i współczucia, a miłość sama do ciebie przyjdzie. Przyciągniesz do siebie ludzi zwłaszcza tych, którzy potrzebują odnaleźć w życiu dobrego słuchacza. Jednak bądź ostrożna by nie trafić na kogoś zbyt od ciebie zależnego. Ważne jest, aby w tym czasie móc wyznaczać granice, ponieważ wsparcie emocjonalne to także praca emocjonalna. Nie zmęcz się. Niech Twoja intuicja Cię poprowadzi. Osoby w związkach powinny w tej chwili cieszyć się głębszą miłością.

Przesłanie duchowe – Krok po kroku

Dogadywanie się z innymi wymaga zrozumienia i szanowania tego, kim się stali w wyniku zmian ich środowiska, kultury i doświadczenia. Znajdź środek, który pozwoli na rozkwit relacji, jednocześnie szanując indywidualność drugiej osoby. Graj według zasad, zamiast próbować łamać zasady lub wywierać presję na innych, aby dostosowali się do tego, jak chcesz to robić.

Waga

Karty: 9 Kielichów, 2 Miecze, 6 Buław

Żółte światło – ostrzegawcze

Masz wiele powodów do radości i wdzięczności, jednak czujesz, że czegoś wciąż brakuje. Niepokój rozwiejesz dzięki szczerej i intymnej rozmowie.
Z drugiej strony mogłaś być tak pochłonięta wejściem w związek, że nie zauważyłaś, że to ty musisz się rozwijać. Czasami wchodzimy w romans, aby odciągnąć nas od wewnętrznej pracy, którą należy wykonać, aby być szczęśliwą. Bez wykonywania tej wewnętrznej pracy, bez względu na cudowne romanse, które przychodzą na nas, to niezadowolenie na zawsze pozostanie.

Czerwone światło – stop

Nie zadręczaj się negatywnymi myślami, twoje scenariusze w głowie są o wiele mroczniejsze, niż te w rzeczywistości.
Jeśli jesteś singielką i próbujesz wybrać między dwojgiem potencjalnych kochanków, może się wydawać, że żaden z nich nie jest dla ciebie szczególnie odpowiedni. Jeśli jesteś już w związku, może się okazać, że wybierasz między swoim kochankiem a innymi aspektami swojego życia. Możesz czuć się bardziej niezdecydowana i zdezorientowana niż kiedykolwiek. Jednak im dłużej czekasz z dokonaniem wyboru, tym bardziej narasta Twój niepokój, tworząc kolejne problemy. Czasami możesz być zmuszona do podjęcia decyzji, gdy nie jesteś gotowa. Dokonanie wyboru teraz i radzenie sobie z rezultatem może uwolnić od odczuwanego ciężaru. Słuchaj swojej intuicji.

Zielone światło – naprzód

W czerwcu osoba, o której myślisz będzie bardziej otwarta niż zwykle. Wystarczy, że podejdziesz.
Jeśli jesteś w związku i pracujecie razem nad czymś, na przykład wspólnym mieszkaniem lub kupnem domu, te cele prawdopodobnie zostaną zrealizowane. Przyszłość między wami wydaje się świetlana i może przynieść wam obojgu wiele radości, wystarczy tylko, że tego mocno zapragniesz.

Przesłanie duchowe – Złote wieczory

Jesteś kreatywna. Masz w sobie tę iskrę! Cokolwiek chcesz zrobić – malować, rysować, śpiewać, pisać, tańczyć – rób tę kreatywną, błyskotliwą, ożywiającą rzecz! Kto wie, jakie kreacje możesz stworzyć. Dlaczego nie zacząć odkrywać możliwości już dziś?
Jednak kiedy niedokończone sprawy wciąż rzucają cień na twoje życie, przypominam, że powstrzymywanie się jest formą autosabotażu. Zwlekanie nie leży w twoim interesie. Nie zastanawiaj się zbytnio ani nie daj się rozproszyć – po prostu zwiąż luźne końce, a wszystko się spełni.

Skorpion

Karty: Paź Buław, Umiarkowanie, Mag

Żółte światło – ostrzegawcze

Jeśli jesteś singielką to twoją czujność powinien wzbudzić zbyt żywiołowy mężczyzna. Szybko się zakochuje, ale może się też szybko znudzić. Jeśli twoim celem jest przelotny romans, to może być on satysfakcjonujący. W związkach przydałby się zaś powiew świeżości i większa skłonność do próbowania nowych rzeczy. Możecie razem chodzić na zajęcia, rozwijać hobby, a nawet odkrywać nowe przygody w sypialni. Rutyna potrafi zabić nawet najgłębsze miłosne połączenie.

Czerwone światło – stop

To zaproszenie do jak najszybszego przywrócenia równowagi. Popadanie w skrajności oddala cię od tego kim jesteś i co masz zrobić. To też znak, że czujesz, że coś jest „nie tak” w twoim życiu, powodując stres i napięcie. To czas głębokiego samoleczenia, gdy stworzysz więcej równowagi i umiaru w swoim życiu otworzysz możliwości dla prawdziwej miłości.

Zielone światło – naprzód

Wszystko w czerwcu jest w twoich rękach. Ogromny potencjał rozciąga się wokół ciebie i tylko od ciebie i twojej kreatywności zależy czy uda ci się go w pełni wykorzystać. Mag sugeruje podjęcie działania i stworzenie okazji do spotkania kogoś, kogo pragniesz. Zarówno dla singli, jak i par Magik zapewnia ekscytację i chęć eksperymentowania.

Przesłanie duchowe – Wykorzystaj dobrze swój czas

Nie pozwól, aby twoje ego napędzało cię pełną parą, kiedy twoje ciało i duch potrzebują odpoczynku. Wyczerpanie wzywa cię do całkowitego przerwania tego, co robisz i zrobienia sobie przerwy. Nie marnuj swojego czasu na ludzi, rzeczy czy sytuacje, które nie są tego warte.

Strzelec

Karty: Paź Kielichów, 8 Mieczy, 5 Denarów

Żółte światło – ostrzegawcze

Karty ostrzegają przed pochlebstwami i szybkim wyznawaniem uczuć, które mogą być sygnałem niedojrzałości emocjonalnej. Uważaj na wahania nastrojów, gdyż mogą utrudnić drogę do zmian i do nowej, wspaniałej szansy na miłość bądź umocnienie relacji

Czerwone światło – stop

Kiedy zdejmiesz opaskę z oczu, spójrz na swoje romantyczne życie. Czas na zmianę perspektywy i na bardziej jasne i obiektywne zrozumienie swojej miłosnej historii. Należy wziąć uczuciowe życie w swoje ręce i pozbyć się niepotrzebnych obaw. Blokowanie swojego potencjału negatywnymi myślami, nie leży w twoim najlepszym interesie.

Zielone światło – naprzód

Czy czujesz czasem, że już nigdy nie znajdziesz prawdziwej miłości? Nie rezygnuj, niestety taka postawa może być samospełniającą się przepowiednią. Poczucie izolacji lub niedostatku może dotyczyć również w istniejących związkach. To czas aby popracować nad emocjonalnym zbliżeniem i uczciwą komunikacją zamiast na budowaniu muru. To może być trudny czas, ale ważniejsze niż kiedykolwiek jest zbliżenie się do siebie, zamiast się rozdzielać.

Przesłanie duchowe – Słuchaj swoich dobrych rad

Chodzenie boso, przebywanie na łonie natury pozwoli ci się uziemić. Czas na ładowanie baterii. Jesteś nadwrażliwa i wyczerpana. Wyłącz się na chwilę. Wyznacz granice energetyczne, weź kąpiel solną, oczyść umysł i wróć do siebie. W tej chwili najbardziej potrzebujesz siebie i miłości własnej. Nadszedł czas, aby powiedzieć „nie, dziękuję” każdemu w twoim życiu, kto cię wyczerpuje. Czy to nie brzmi jak dobry plan?

 

Czy Karty miały rację? Przeczytaj koniecznie: Horoskop na maj 2021. Co z przeszłości ma wpływ na twoją karierę i zarobki?
 

socjolożka, artystka, mama i praktykująca tarocistka. Karty Tarota pozwoliły jej obrać w życiu właściwą drogę i zrozumieć otaczającą energię i rzeczywistość. Lata nauki sprawiły, że karty zostały jej bliskimi przyjaciółmi. Zajmuje się też numerologią, tworząc psychologiczne portrety, z których poznaje lepiej życiowe ścieżki wybranych ludzi, ich zamiary, a nawet ich zadania karmiczne.  

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ