Wednesday, February 21, 2024
Home / Inne  / Uncategorized  / Milli Bag – wyjątkowa torebka Roma.

Milli Bag – wyjątkowa torebka Roma.

NAGRODA DO ODBIORU W SIEDZIBIE REDAKCJI W KRAKOWIE Do wygrania jest wyjątkowa torebka z firmy Milli Bag,  model Roma wykonany z cielęcej skóry. Połączenie popielu z fioletową klapą. Torebka ma uroczą lawendową podszewkę w małe białe

Milli Bag - torebka Roma

Milli Bag - torebka Roma

NAGRODA DO ODBIORU W SIEDZIBIE REDAKCJI W KRAKOWIE

Do wygrania jest wyjątkowa torebka z firmy Milli Bag,  model Roma wykonany z cielęcej skóry. Połączenie popielu z fioletową klapą. Torebka ma uroczą lawendową podszewkę w małe białe groszki. Cena sklepowa 299 zł.

Milli Bag - torebka Roma

Milli Bag – torebka Roma

***

O MilliBag

W pracowni zlokalizowanej w samym sercu Krakowa powstają wyjątkowe torebki w krótkich, limitowanych seriach. Perfekcyjnie wykończone z ogromną dbałością o każdy nawet najmniejszy szczegół. Każdy model jest wykonany ręcznie tylko w kilku egzemplarzach, które różnią się od siebie materiałem, kolorem i gatunkiem skóry, wzorem podszewki i okuciami. Projektantki Millibag osobiście wyszukują wysokogatunkowe włoskie skóry, oryginalne podszewki oraz nadzorują szycie każdej torebki. Większość modeli została zaprojektowana w taki sposób , aby móc je nosić na wiele sposobów w zależności od okazji i charakteru stylizacji.

Klientki traktowane są indywidualnie, mogą kupić gotowy, zaprojektowany model w sklepie internetowym albo zindywidualizować go samodzielnie wybierając materiał, kolor skóry, wzór podszewki. Dodatkowo mają możliwość spersonalizowania swojej torebki umieszczając w jej wnętrzu haft z inicjałami lub imieniem.

Milli BagWięcej wyjątkowych torebek na: www.millibag.com oraz MilliBag na Facebook

 

 

 

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • ignou report 15 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Read More here to that Topic: miastokobiet.pl/millibag-konkurs/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ