Wednesday, April 24, 2024
Home / Moda  / Design  / Mieszkanie z widokiem na rolety

Mieszkanie z widokiem na rolety

Nie musisz rozpoczynać dnia z widokiem za oknem, przez który psuje Ci humor – możesz się go pozbyć, pomysłowo korzystając z rolet.

Nie musisz rozpoczynać dnia z widokiem za oknem, przez który psuje Ci humor – możesz się go pozbyć, pomysłowo korzystając z rolet.

Widok na rolety.jpg

fot. materiał prasowy

Wymarzony dom zaprojektowany od podstaw, mieszkanie umeblowane z dokładnością co do milimetra, a tymczasem cały efekt psuje Ci widok z okna. To niestety sytuacja często niezależna od Ciebie, dlatego spróbuj użyć rolet – dzięki nim zasłonisz to, co nieprzyjemne dla oka.

Wpuść światło, zatrzymaj wzrok ciekawskich
Bywa, że widok za oknem niekoniecznie jest drażniący, ale zależy Ci po prostu na zapewnieniu sobie i rodzinie niezbędnej prywatności. Sięgnij więc po rolety przepuszczające światło. Dzięki nim wnętrze pokoju będzie wciąż oświetlone i to w przyjemny dla oka, „rozproszony” sposób. Oprócz tego nikt obcy nie zajrzy do mieszkania, więc Twoja rodzina bez obaw odpręży się w intymnej atmosferze. Jeżeli dodatkowo zależy ci na estetyce, to ciekawym aranżacyjnym urozmaiceniem wybranego pomieszczenia będzie zamontowanie w oknach szczególnych, plisowanych rolet przepuszczających światło.

 

Obejrzyj je na stronie Lotari i sprawdź, czy pasują do Twojego mieszkania.

Jak zasłonić nieestetyczne widoki

fot. materiał prasowy

Zastąp okno roletą z nadrukiem
Rolety nieprzepuszczające światła będą dla Ciebie ratunkiem w sytuacji, gdy widok za oknem jest nieznośny, a inne środki na jego pozbycie okazały się zawodne. Możesz uratować sytuację za pomocą rolet typu piano, zrobionych z naprzemiennych poziomych pasów tkaniny transparentnej i zaciemniającej, które pozwalają regulować ilość wpadającego do wnętrza światła.

Jeżeli jednak i to rozwiązanie jest niewystarczające, to nie bój się po prostu zasłonić całego okna i samodzielnie stwórz sobie Twój idealny widok, projektując wymarzone rolety za pomocą kreatora rolet Dec’N’Roll na stronie Lotari.

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • markizy żory 13 lutego, 2020

    Dobrym rozwiązaniem są rolety z dowolnym nadrukiem. W sumie takie rozwiązanie idealnie sprawdzi się w pokoju dziecka.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ