Friday, April 19, 2024
Home / Rozwój  / Psychologia  / Styczeń miesiącem ćwiczeń mięśni Kegla!!!

Styczeń miesiącem ćwiczeń mięśni Kegla!!!

Ćwiczenia mięśni Kegla są dla matek z córkami, dla przyszłych mam i młodych mamy, dla kandydatek na kochanki doskonałe i wszystkich kobiet, które chcą zatroszczyć się o swoje zdrowie i także lepszy seks. Dlatego Barbarella.pl

Luksusowe kulki gejszy "Lelo Luna"

Luksusowe kulki gejszy "Lelo Luna" / fot. Barbarella.pl

Ćwiczenia mięśni Kegla są dla matek z córkami, dla przyszłych mam i młodych mamy, dla kandydatek na kochanki doskonałe i wszystkich kobiet, które chcą zatroszczyć się o swoje zdrowie i także lepszy seks. Dlatego Barbarella.pl ogłasza styczeń „Miesiącem ćwiczeń mięśni Kegla”.

Luksusowe kulki gejszy "Lelo Luna"

Luksusowe kulki gejszy „Lelo Luna” / fot. Barbarella.pl

Będziemy zachęcać Polki do zadbania o sprawność kobiecych mięśni dna miednicy. W styczniu 2013 zapraszam wszystkie panie na warsztaty z ćwiczeń mięśni Kegla, które będę prowadzić w butiku LoveStore.Barbarella.pl w Warszawie na ul. Marszałkowskiej 85. Podczas warsztatów opowiem, dlaczego warto ćwiczyć mięśnie Kegla i jak prawidłowo wykonywać te ćwiczenia.

Dla kogo spotkania: Dla kobiet w każdym wieku. Dla matek z córkami, dla przyszłych mam i dla młodych mam, dla kandydatek na kochanki doskonałe i wszystkich kobiet, które chcą zatroszczyć się o swoje zdrowie i lepszy seks.

Po co: Bo przygoda z kulkami to mocne mięśnie dna miednicy. Wyćwiczone mięśnie Kegla zwiększają satysfakcję seksualną kobiet i ich partnerów. Oprócz tego zapobiegają powszechnemu wśród kobiet w średnim i dojrzałym wieku wysiłkowemu nietrzymaniu moczu, kiedy to mokra plama na spodniach pojawia się nawet przy kichaniu i głośnym śmiechu. Wyćwiczone mięśnie dna miednicy ułatwiają też poród, oraz zapobiegają opuszczaniu się kobiecych narządów rodnych.

Co przygotowałam: Szczegółowe informacje na temat tego, jak prawidłowo ćwiczyć mięśnie Kegla oraz zestawy ćwiczeń. Jeśli nauczysz się zaciskania mięśni dna miednicy, możesz je trenować stojąc w kolejce po kawę, czekając na autobus na przystanku lub porządkując dokumenty w biurze. A twoje zdrowie i życie seksualne tylko na tym zyskają!

Na miejscu pomożemy ci dobrać najlepsze dla ciebie kulki dopochwowe z oferty LoveStore.Barbarella.pl.

Moc kobiet jest w silnych mięśniach Kegla!

O tym, że ćwiczyć mięśnie Kegla powinny wszystkie kobiety w każdym wieku, mówi się w naszym kraju za mało i za cicho. Polki nie są zachęcane do poznawania swojego ciała. W sferze seksualnej wmawia nam się, że to penis ma nam wystarczyć do odkrycia naszego orgazmicznego potencjału. Wciąż pomija się „drobny szczegół”, że to nie sama pochwa jest źródłem najbardziej intensywnych seksualnych bodźców. To wyćwiczone mięśnie dna miednicy są jednym z istotniejszych elementów odpowiedzialnych za satysfakcję z seksu u kobiet.

Także kobiece problemy z nietrzymaniem moczu, które pojawiają się, gdy z wiekiem słabną mięśnie dna miednicy wkłada się do szufladki „wstydliwe” i spuszcza się na nie zasłonę milczenia. Więcej kobiet w dojrzałym wieku nie opuszcza domu z powodu trudności z zapanowaniem nad swoim pęcherzem (który jest konsekwencją osłabienia mięśni Kegla) niż z powodu kłopotów z poruszaniem się. Zamiast wstydzić się i biernie czekać, aż będzie coraz gorzej, zachęcamy wszystkie panie, żeby od początku roku seksualne i zdrowotne sprawy wzięły sprawy w swoje ręce i zaczęły ćwiczyć mięśnie Kegla.

Wyćwiczone i silne mięśnie dna miednicy tzw. mięśnie Kegla to korzyści dla każdej kobiety. Zapobiegają opuszczaniu się kobiecych narządów (wypadanie macicy, wypadanie odbytnicy), zwiększają satysfakcję z seksu zarówno kobiet, jak i ich partnerów (są odpowiedzialne za napompowanie krwi do łechtaczki oraz rytmiczne skurcze podczas orgazmu), ułatwiają poród, przyspieszają powrót do formy po porodzie, zapobiegają wysiłkowemu nietrzymaniu moczu (objawia się m.in. popuszczaniem np. przy kichaniu czy głośnym śmiechu). Wzmocnienie mięśni dna miednicy można uzyskać dzięki ćwiczeniom. Pamiętaj: tylko ich prawidłowe wykonanie pozwoli osiągnąć sukces. Na początku ćwiczenia mogą wydawać się uciążliwe, ale gdy będziesz wykonywały je regularnie, szybko opanujesz tą sztukę, a wtedy możesz ćwiczyć stojąc w kolejce, krzątając się po mieszkaniu, na spacerze. Na szczęście masz też do dyspozycji kulki gejszy, które są bardzo pomocne w utrzymaniu mięśni Kegla w dobrej kondycji.

TERMINY WARSZTATÓW:

– 12 stycznia (sobota) 15:00

– 19 stycznia (sobota) 17:00

– 24 stycznia (czwartek) 18:00

GDZIE: Butik LoveStore.Barbarella.pl, Warszawa, ul. Marszałkowska 85

WARSZTATY PROWADZI: Joanna Keszka, specjalistka w dziedzinie kobiecej seksualności, redaktorka naczelna Barbarella.pl – Najseksowniejszy portal dla kobiet

WSTĘP WOLNY, WARSZTATY TYLKO DLA KOBIET!

Pudełeczko Shiny Box

Pudełeczko Shiny Box

 

Joanna Keszka Barbarella.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ