Friday, July 12, 2024
Home / Rozwój  / Psychologia  / Kobiety i Dziewczyny do ćwiczeń mięśni Kegla!

Kobiety i Dziewczyny do ćwiczeń mięśni Kegla!

Pierwsze spotkanie pod hasłem „Wszystko, co chciałyście wiedzieć o ćwiczeniach mięśni Kegla i kulkach gejszy” już za nami, ale nasza akcja „Styczeń miesiącem ćwiczeń mięśni Kegla” trwa nadal.

fot. materiały prasowe

Kobiety i Dziewczyny do ćwiczeń mięśni Kegla! Pierwsze spotkanie pod hasłem Wszystko, co chciałyście wiedzieć o ćwiczeniach mięśni Kegla i kulkach gejszy już za nami, ale nasza akcja Styczeń miesiącem ćwiczeń mięśni Kegla trwa nadal.

Joanna Keszkafot. materiały prasowe

Panie, które przyszły na spotkanie w sobotę 12 stycznia, szczelnie wypełniły cały butik LoveStore.Barbarella.pl na ul. Marszałkowskiej 85 w Warszawie. To super, że przychodzicie i to z mocnym przekonaniem, że pora wziąć w swoje ręce zdrowie i przyjemność z seksu. Jestem dumna z siebie, że tworzę miejsce, gdzie można przyjaznym językiem rozmawiać o ciele i seksualności kobiet oraz z was – pań, dziewczyn, kobiet, które śmiało i z uśmiechem na ustach przychodzicie dowiedzieć się więcej.

Nie jest łatwo w naszym kraju otwarcie rozmawiać o kobiecej stronie seksualności. Zawsze znajdzie się ktoś, kto uzna to za zbędne albo po prostu śmieszne. Bo kobiety mają siedzieć cicho i nie wymagać dla siebie zbyt wiele. Zaprzyjaźnianie się ze swoim ciałem? Babska fanaberia. Ćwiczenia mięśni Kegla? Rozrywka dla dziwaczek. O tym, że ćwiczyć mięśnie Kegla powinny wszystkie kobiety w każdym wieku, mówi się w naszym kraju za mało i za cicho. A przecież systematyczne ćwiczenia mięśni dna miednicy powinno być nawykiem każdej kobiety. Bo to ważne dla naszego zdrowia, normalnego funkcjonowania w dojrzałym wieku oraz dla poznania swojego ciała i odkrywania radości z seksu. Ćwiczenia Kegla także ogólnie wzmacniają ciało i poprawiają sylwetkę. A ja uwielbiam je za to, że to świetna metoda autostymulacji: dotleniona łechtaczka i opleciona sprężystymi mięśniami pochwa stają się automatycznie „gotowe na więcej”. Kobiety i Dziewczyny do ćwiczeń mięśni Kegla!

W czasie spotkania pokazywałam jak prawidłowo ćwiczyć mięśnie Kegla. Liczy się także systematyczność. I o ile same ćwiczenia nie są skomplikowane, o tyle, pamiętanie o tym, żeby wykonywać je każdego dnia nastręcza paniom wiele trudności. Naklejajcie sobie karteczki z napisem: „Czy pamiętałaś o nas?”. Wy będziecie wiedziały, że chodzi o mięśnie dna miednicy, cała reszta rodziny i znajomi mogą się tylko domyślać, o czym wy tak pilnie macie pamiętać każdego dnia. No chyba, że ich oświecicie.

Lelo Luna Mini /fot. materiały prasowe

Które kulki gejszy do ciebie pasują?

Podczas spotkania najczęściej padało pytanie o kulki gejszy: jak dobrać te właściwe. Kulki gejszy są bardzo pomocne w utrzymaniu mięśni Kegla w dobrej kondycji. Działają na dwa sposoby. Po pierwsze, samo utrzymanie kulek w pochwie wymaga od mięśni dna miednicy zaciśnięcia się i uniesienia przedmiotu w górę pochwy, żeby nie wypadł. Tak więc kulki gejszy działają na mięśnie Kegla, nawet jeśli nie wkładamy w to specjalnego wysiłku. Samo ich utrzymanie w środku jest naturalnym obciążeniem dla naszego ciała i mięśni. Po drugie, ćwiczenia wykonywane wtedy, kiedy mamy w środku kulki, są dużo bardziej efektywne niż ta sama gimnastyka bez żadnych ciężarków. 

Dobre kulki powinny spełniać 3 warunki:

– mają być gładkie,

– niezbyt duże, 

– odpowiednio ciężkie (nie mogą być zbyt lekkie).

Przy wybieraniu odpowiednich kulek należy wziąć pod uwagę: wiek, ilość porodów, czy pojawiły się już oznaki osłabienia mięśni takie jak np. popuszczanie przy kochaniu, czy podczas podnoszenia ciężarów, czy mamy do czynienia z problemami związanymi z osłabieniem mięśni Kegla, takimi jak: nietrzymanie moczu, obniżanie się narządów wewnętrznych. 

Wszystkie panie, które zamiast wstydzić się i biernie czekać wolą poznawać swoje ciało i ćwiczyć, zapraszam na kolejne spotkania:

HASŁO WARSZTATÓW:

Wszystko, co chciałyście wiedzieć o mięśniach Kegla i kulkach gejszy, ale nie miałyście kogo zapytać

JESZCZE DWA TERMINY WARSZTATÓW:

19 stycznia (sobota) 17:00

24 stycznia (czwartek) 18:00

GDZIE: Butik LoveStore.Barbarella.pl, Warszawa, ul. Marszałkowska 85

WARSZTATY PROWADZI: Joanna Keszka, specjalistka w dziedzinie kobiecej seksualności, redaktorka naczelna Barbarella.pl – Najseksowniejszy portal dla kobiet

WSTĘP WOLNY, WARSZTATY TYLKO DLA KOBIET!

Po co: Bo przygoda z kulkami to mocne mięśnie dna miednicy. Wyćwiczone mięśnie Kegla zwiększają satysfakcję seksualną kobiet i ich partnerów. Oprócz tego zapobiegają powszechnemu wśród kobiet w średnim i dojrzałym wieku wysiłkowemu nietrzymaniu moczu, kiedy to mokra plama na spodniach pojawia się nawet przy kichaniu i głośnym śmiechu. Wyćwiczone mięśnie dna miednicy ułatwiają też poród, oraz zapobiegają opuszczaniu się kobiecych narządów rodnych.

Co przygotowałam: Szczegółowe informacje na temat tego, jak prawidłowo ćwiczyć mięśnie Kegla oraz zestawy ćwiczeń. Jeśli nauczysz się zaciskania mięśni dna miednicy, możesz je trenować stojąc w kolejce po kawę, czekając na autobus na przystanku lub porządkując dokumenty w biurze. A twoje zdrowie i życie seksualne tylko na tym zyskają!

Zobacz także jak dobrać dla siebie kulki!!!

Joanna Keszka Barbarella.pl

Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Hania 27 marca, 2018

    Duży wybór kulek gejszy do ćwiczeń mięśni kegla można znaleźć w sklepie erotycznym Sexshop112.pl Do tego jest dyskretnie i szybko realizowane zamówienie. Polecam ich w 100% 🙂

    https://sexshop112.pl/37-kulki-gejszy-jajka

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ