Sunday, June 16, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Miejski look w wydaniu blogerek

Miejski look w wydaniu blogerek

Pomimo tego, że mamy luty, a co za tym idzie trwa kalendarzowa zima, w powietrzu czuć wiosnę! Puchowe kurtki powoli idą w odstawkę. Zastępują je futrzane kamizelki, skórzane kurtki czy nieco lżejsze płaszcze – obowiązkowo

Meri Wild

Meri Wild / fot. materiał prasowy

Pomimo tego, że mamy luty, a co za tym idzie trwa kalendarzowa zima, w powietrzu czuć wiosnę! Puchowe kurtki powoli idą w odstawkę. Zastępują je futrzane kamizelki, skórzane kurtki czy nieco lżejsze płaszcze – obowiązkowo z asymetrycznym zamkiem! Jak je nosić?

Monile Fashion

Monile Fashion / fot. materiał prasowy

Odpowiedź znajdziemy na blogach! Urocza Monile Fashion proponuje bardzo modne w tym sezonie połączenie ciepłego futrzaka marki Mosquito ze skórzanymi spodniami oraz dwukolorową bluzą. I jest to oczywiście wariant na te zdecydowanie cieplejsze dni. Jej look uzupełniają kapelusz z szerokim rondem, miejska torebka oraz wygodne buty na koturnie w sportowym stylu!

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio / fot. materiał prasowy

Klaudia Halejcio dla odmiany stawia na szarą spódniczkę z neoprenu zestawioną z białą koszulą, czarnym swetrem oraz skórzaną ramoneską z pikowanymi rękawami. Stylizację blogerki dopełniają wygodne oficerki, duża pojemna torba oraz wełniana czapka ozdobiona przykuwającą wzrok biżuteryjną aplikacją. Co powiecie na broszkę w kształcie motyla?

Meri Wild

Meri Wild / fot. materiał prasowy

Bordowa sukienka w duecie z szarym płaszczem z asymetrycznym zamkiem. Oto propozycja zwariowanej Meri Wild, która na głowę założyła kapelusz typu fedora, do ręki wzięła zgrabną kopertówkę, a swoje długie nogi wyeksponowała botkami na wysokim obcasie, tym oto sposobem uzyskując piękny, stonowany, iście miejski i niesamowicie dziewczęcy look! Która stylizacja podoba Wam się najbardziej?(źródło: Mosquito)

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ