Tuesday, March 5, 2024
Home / Moda  / Michal Negrin – Żyj Fantazją!

Michal Negrin – Żyj Fantazją!

Chcesz poczuć się częścią idealnego świata? Zacznij pasować do niego swoim stylem

Modelka prezentuje suknię Michal Negrin

Projekty Michal Negrin to fantazja przelana na materiał / fot. materiały prasowe

Michal Negrin jest izraelską projektantką znaną ze świata fantazji, który przenosi na projekty ubrań, biżuterii i dodatków do dekoracji wnętrz

 

Jej romantyczne, wymyślne projekty przywołują skojarzenia z celebrytkami i kobietami obdarzonymi wykwintnym gustem modowym.

 

Michal Negrin zaczęła projektować już jako dziecko. Pasja pojawiła się u niej bardzo wcześnie i była doskonałą formą ekspresji. W 1988 projektantka wraz z mężem Meir’em wypuścili swoją pierwszą kolekcję w Tel Avivie podczas targów dla młodych talentów.

Ręcznie robiona biżuteria Michal Negrin

Kreacji tej projektantki nie można pomylić / fot. materiały prasowe

Para otworzyła swój pierwszy butik w stylowej dzielnicy Tel Avivu. Nie spoczęła jednak na laurach i obecnie istnieje aż 70 salonów na świecie, m.in. w Japonii, Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Chinach, Hiszpanii, Francji, Tajwanie, Australii, Rosji, Chorwacji, czy we Włoszech.

Ozdobne kolczyki Michal Negrin

Jej biżuteria to małe arcydzieła / fot. materiały prasowe

Biżuterię osobiście projektuje artystka, a wykonywana jest ręcznie w fabryce Michal Negrin w Izraelu. Zawiera ona kryształy Swarovskiego lub szklane korale umieszczone w pozbawionych niklu miksturach różnego typu metali.

 

Styl biżuterii jest romantyczny, ale zawiera w sobie nutę dramatyzmu. Wszystko pozostaje jednak w klimacie vintage. Misją kolekcji jest pobudzenie wyobraźni i przeniesienie się myslami do świata fantazji przepełnionego optymizmem i szczęściem.

Sesja modowa dla Michal Negrin

W Polsce również można znaleźć butik pełen pasji… / fot. materiały prasowe

 

Odwiedź salon Michal Negrin w Krakowie przy ul. Floriańskiej 12 i zajrzyj na: https://www.michalnegrin.com/ oraz https://www.facebook.com/Michal-Negrin-Krak%C3%B3w-257798581281644/

 

Najnowszą kolekcję projektantki będziecie mogli zobaczyć w części artystycznej Festiwalu Rok Kobiet 2018 już 20 października w hotelu Sheraton Grand.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ