Tuesday, July 16, 2024
Home / Kultura  / Michael Fassbender w „Światło między oceanami”. Ladies Night w Cinema City Bonarka

Michael Fassbender w „Światło między oceanami”. Ladies Night w Cinema City Bonarka

Zobacz nieziemsko przystojnego aktora w nietypowej dla niego roli. Przedpremierowo

Ladies Night: 17.11.2016 nie przegap! / fot. materiały prasowe

Miłość, rodzina, spełnione marzenia, to chwile szczęścia, które okażą się tak nietrwałe, jak przypływ fali, która ginie gdzieś w szarym piachu rzeczywistości. W ramach kobiecych wieczorów filmowych wzruszający film „Światło między oceanami”, a na naszych gości jak zawsze czekają konkursy, nagrody, bony rabatowe i wspólna zabawa przed filmem. Ladies Night już 17 listopada o godz. 19.30 w Cinema City Bonarka

Ladies Night: 17.11.2016 nie przegap! / fot. materiały prasowe

Ladies Night: 17.11.2016 nie przegap! / fot. materiały prasowe

Bohater wojenny Tom Sherbourne przyjmuje posadę latarnika na bezludnej wyspie u wybrzeży Australii. Wkrótce przybywa do niego ukochana żona Isabel. Zakochani żyją tu szczęśliwie w rytmie przypływów i odpływów oceanu. Ich największym, niespełnionym pragnieniem jest dziecko. Miesiące bezowocnych starań, dwa poronienia i pogłębiające się uczucie oddalenia zaczyna wpędzać Isabel w depresję. I wtedy zdarza się cud: do wybrzeży wyspy dobija mała łódź, na której pokładzie Tom znajduje martwego mężczyznę i żywe niemowlę. Pod namową Isabel, wiedziony odruchem serca, Tom łamie swoje surowe zasady i godzi się przyjąć dziecko jako własne. Szczęście świeżo upieczonych rodziców wkrótce zaczyna blaknąć, gdy okazuje się, że w okolicy od miesięcy zrozpaczona matka poszukuje zaginionego męża i maleńkiego dziecka.
Film – na podstawie bestsellerowej powieści M.L. Stedmana – wyreżyserował Derek Cianfrance, twórca m.in.; Blue Valentine. W rolach głównych: Alicia Vikander, Racheil Weisz i Michael Fassbender.
Bilety do kupienia na stronie:  http://cinema-city.pl/LadiesNight/

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ