Cenisz sobie wartość merytoryczną i estetyczną miejsc, w których chcesz promować swoje produkty i usługi?

Analizujesz jak dobrze zainwestować pieniądze w skuteczną promocję, zwiększenie zasięgów, rozpoznawalności i prestiżu?

MIASTO PREZENTÓW

Wyróżnij się swoją gwiazdkową lub sylwestrową ofertą!
Zaprezentuj ją w naszym specjalnym świątecznym dziale na www.miastokobiet.pl

Co możemy dla siebie zrobić?

Jak wyróżnić się w gąszczu jednakowych reklam i sprawić, żeby Mikołaj pamiętał o towarach lub usługach Twojej firmy jako świątecznych prezentach? To proste. Doskonale wiemy, że nie każdy Mikołaj potrafi czytać w naszych myślach, ale prawie każdy spędza sporo czasu w naszym serwisie. Co tam robi? Przeczesuje Internet w poszukiwaniu wyjątkowego prezentu dla najważniejszych osób w jego życiu!

Portal Miasto Kobiet ułatwia zadanie Mikołajowi i niemal pod nos podstawia mu pomysły świątecznych prezentów, o których marzą panie.

JAK TO DZIAŁA?

W portalu miastokobiet.pl uruchomiłyśmy specjalny dział MIASTO PREZENTÓW, w którym nasze czytelniczki dowiadują się o najlepszych pomysłach na prezenty, znajdują inspiracje na Święta czy Sylwestra.


MIASTO PREZENTÓW to:


– artykuły promocyjne klientów z ich świąteczno-prezentowo-sylwestrowymi ofertami
i pomysłami, tzw. inspirowniki;

– redakcyjne artykuły kontekstowe (np. w formie wishlisty);

– redakcyjne artykuły poradniko-lifestylowe.

W okresie przedświątecznym, nasi czytelnicy zachodzą w głowę, co ich bliscy chcieliby znaleźć pod choinką. W tym czasie niezwykłą popularnością cieszą się teksty typu: inspirowniki, prezentowniki czy wishlisty. Brzmi egzotycznie, ale to proste. Dostarczasz nam swój tekst lub zlecasz nam jego napisanie, a my publikujemy go w formie, którą kochają użytkownicy Internetu.

Zobacz przykłady

PUBLIKACJA ARTYKUŁU

w portalu miastokobiet.pl

CO ZYSKUJESZ WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI?

KONTEKST

ZASIĘG

ATRAKCYJNEGO ODBIORCĘ

PRESTIŻ

Twoje kampanie reklamowe zostaną zamieszczone

w otoczeniu świetnych (merytorycznie i tematycznie) artykułów, wywiadów, felietonów napisanych przez najwyższej klasy dziennikarzy. Jesteśmy portalem, w którym większość zawartości stanowią unikalne, wysokiej jakości teksty oraz zdjęcia.

Przyciągamy kwartalnie ponad 240 tys. użytkowników, a na Facebooku mamy

ponad 16 tys. fanów.

Większość naszych czytelników to kobiety (73 proc.) mieszkające w dużych miastach, w dwóch najbardziej atrakcyjnych grupach wiekowych 25-34 lata i 35-44 lata (łącznie ponad 62 proc.). Interesują się najnowszymi trendami oraz atrakcyjnymi z punktu widzenia naszych klientów zachowaniami (m.in zakupami). Stanowią atrakcyjna grupę docelową.

Twoje kampanie promocyjne znajdą się w jednym
z najdłużej istniejących polskich portali kobiecych.

ILE TO KOSZTUJE?

BASIC

490 zł netto

Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami

790 zł netto

STANDARD

Skontaktuj się z nami

1090 zł netto

DELUX

PORÓWNANIE PAKIETÓW

ŚWIĄTECZNA PROMOCJA

Działasz lokalnie, masz polską markę?
W tym niełatwym czasie wspieramy przedsiębiorców rabatami.

Istniejemy od 16 lat i mamy w ocenie Google znakomitą reputację, która przekłada się na sukces naszych klientów. Na www.miastokobiet.pl dbamy nie tylko o aktualność treści, ale przede wszystkim o ich trwałość. Naszą siłą jest content marketing oraz optymalizacja tekstów pod kątem SEO. Łączymy te dwa nurty: ciekawe treści i ich stałą poczytność. Dbamy o nadanie tekstom klienta właściwości, dzięki którym nie zgubią się w gąszczu podobnych treści, gdy czytelnik będzie chciał je odnaleźć. Portal www.miastokobiet.pl jest redakcją działającą zgodne ze sztuką SEO. Artykuły – opublikowane niedawno lub kilka lat temu nadal są stałe wyszukiwane. To zasługa nie tylko dobrej jakości tekstów, atrakcyjnych z punktu widzenia czytelnika fraz, ale także codziennej pracy redaktorskiej i wysokiej wartości naszego portalu w googlowskich rankingach.


Proszę sobie wyobrazić, że Twój artykuł będzie pracował na korzyść marki nie tylko dziś, w tym tygodniu, w tym miesiącu, ale też za rok, dwa, a nawet pięć.

Wolisz porozmawiać? To zupełnie jak my! Zadzwoń pod: 698 901 255

Skroimy ofertę na miarę Twoich potrzeb.

Barbara Fijał – menadżerka ds. reklamy i klientów

barbarafijal@miastokobiet.pl