Home / Inne  / Miasto Podróży: reklama

Miasto Podróży: reklama

Jak klienci mają wybrać najlepszy pomysł na wakacje?

Pokaż się w Mieście Kobiet!

Wiosna depcze po piętach. Robimy się weselsi, więcej nam się chce i mamy ochotę na aktywność. Przygotowałeś świetną ofertę dla małych i większych podróżników, ale boisz się, że zginie wśród gąszczu propozycji? Wszak żyjemy w dużym mieście… Organizujesz wycieczki, rejsy statkiem, a może… podróże kulinarne? Chciałbyś swoim bakcylem zarazić jak najwięcej osób, ale masz też świadomość, że sam pomysł nie wystarczy. Trzeba jeszcze się odważyć zaprezentować go światu. Portal Miasto Kobiet pomoże Ci dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych klientów. Wyróżnij się swoją podróżniczą ofertą i zaprezentuj ją w naszym specjalnym dziale – MIASTO PODRÓŻY

 

CO MAMY:

MIASTO PODRÓŻY (najlepsze pomysły na wakacje, wyjście, relaks poza miastem), czyli dział specjalny w portalu www.miastokobiet.pl, a w nim:
– artykuły promocyjne klientów z ich ofertami i pomysłami.

W bloku będą również:

– redakcyjne artykuły kontekstowe (np. w formie wishlisty);
– redakcyjne artykuły poradniko-lifestylowe.

Idziemy z duchem czasu, więc zapewniamy wielokanałowe dotarcie poprzez nasz portal www.miastokobiet.pl oraz powiązane z nimi serwisy społecznościowe (Facebook, Instagram).

 

CO PROPONUJEMY:

2 W CENIE 1, czyli dwie atrakcje w cenie jednego artykułu.
Kup artykuł w dziale MIASTO PODRÓŻY, a otrzymasz od nas dodatkowo prezent:
– post kontekstowy na Facebooku lub Instagramie w profilu MiastoKobiet_MK

 

ZA ILE

Cena artykułu: 490 zł + VAT

Przykładowe artykuły:  Bali, podróż do Raju

 

UWAGA – opcja specjalna dla zainteresowanych – unboxing! Wysyłasz do redakcji swój produkt, a my w czasie rzeczywistym, komentujemy zawartość przesyłki. To jedna z najbardziej wiarygodnych form reklamy.

Co jeśli nie masz własnego artykułu? Możemy go dla Ciebie przygotować. Cena napisania artykułu: 200 zł + VAT

Co jeśli masz ochotę na więcej? Nasz team kreatywny przygotuje dla Ciebie dodatkowe opcje promocji w portalu. Możesz też zaplanować kampanię na dłuższy okres.

 

KIM JESTEŚMY

 

Przyszłość zależy od kobiet – to nasze motto.
– Działamy od 14 lat. Wydajemy czasopismo „Miasto Kobiet” (dwumiesięcznik), prowadzimy trzy portale: miastokobiet.pl, beautytest.pl oraz sezonnazakopane.com, organizujemy cykliczne imprezy: Klub Miasta Kobiet (co dwa miesiące) i Szafobranie z Miastem Kobiet (raz na kwartał), prowadzimy obsługę PR-owa firm (specjalizacja branża beauty, prowadzenie blogów, komunikacji z mediami, mediów społecznościowych)
– Nasz kreatywny zespół uszyje na miarę tekst i ofertę dla Ciebie.

 

CO ZYSKUJESZ WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI

Współpracując z nami zyskujesz prestiż, kontekst i zasięg:
PRESTIŻ – Twoje kampanie promocyjne znajdą się w jednym z najdłużej istniejących polskich portali kobiecych, powiązanych z lifestylowym magazynem Miasto Kobiet, z rozpoznawalnymi spotkaniami Klubu Miasta Kobiet oraz Fundacją Miasta kobiet.
KONTEKST – Twoje kampanie promocyjne zostaną zamieszczone w otoczeniu świetnych (merytorycznie i tematycznie) artykułów, wywiadów, felietonów napisanych przez najwyższej klasy dziennikarzy. Jesteśmy portalem, w którym większość zawartości stanowią unikalne, wysokiej jakości teksty oraz zdjęcia.
ZASIĘG – Przyciągamy miesięcznie 50-70 tys. unikalnych użytkowników, którzy generują od 100 do 160 tys. odsłon miesięcznie.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Barbara Fijał / fot. Barbara Bogacka

 

Barbara Fijał (tel. 698 901 255); barbarafijal@miastokobiet.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach