Home / Inne  / Miasto Miłości: reklama Walentynkowa

Miasto Miłości: reklama Walentynkowa

Jak klienci mają wybrać najlepszy pomysł na miłość w wielkim mieście?

walentynkowa oferta

Miłość w Mieście: to trzeba to uczcić! / fot. Pixabay

14. lutego nasze miasto zamieni się w raj dla zakochanych. Każda witryna będzie przyciągać pary do wejścia aranżacją przepełnioną czerwienią, sercami i motywami kwiatowymi. Też przygotowałeś zachęcający produkt / wydarzenie / wieczór? Masz świadomość, że to po prostu dobry pomysł, ale i zdajesz sobie sprawę, że będziesz się musiał mocno nagimnastykować, by ktoś w ogóle go dostrzegł w nadmiarze propozycji? Wspólnie z Miastem Kobiet zamień Kraków w Miasto Miłości i dotrzyj do klientów. Miłość to wystarczający powód do świętowania, prawda? Niech pary świętują ją właśnie z Tobą! Portal Miasto Kobiet pomoże Ci pokazać się od jak najlepszej strony i podbić (już) zakochane serca. Wyróżnij się swoją Walentynkową ofertą i zaprezentuj ją w naszym specjalnym dziale – MIASTO MIŁOŚCI

 

CO MAMY:

MIASTO MIŁOŚCI (najlepsze pomysły na prezent dla partnera, wspólny, romantyczny wieczór, itp.), czyli dział specjalny w portalu www.miastokobiet.pl, a w nim:
– artykuły promocyjne klientów z ich walentynkowymi ofertami i pomysłami.

W bloku będą również:

– redakcyjne artykuły kontekstowe (np. w formie wishlisty);
– redakcyjne artykuły poradniko-lifestylowe.

Idziemy z duchem czasu, więc zapewniamy wielokanałowe dotarcie poprzez nasz portal www. miastokobiet.pl oraz powiązane z nimi serwisy społecznościowe (Facebook, Instagram).

 

CO PROPONUJEMY:

2 W CENIE 1, czyli dwie atrakcje w cenie jednego artykułu.
Kup artykuł w dziale MIASTO MIŁOŚCI, a otrzymasz od nas dodatkowo prezent:
– post kontekstowy na Facebooku lub Instagramie w profilu MiastoKobiet_MK

 

ZA ILE

Cena artykułu: 490 zł + VAT

Przykładowe artykuły: Walentynki we włoskim stylu, Makijaż na Walentynki Odrobina pikanterii nie tylko w Walentynki

 

UWAGA – opcja specjalna dla zainteresowanych – unboxing! Wysyłasz do redakcji swój produkt, a my w czasie rzeczywistym, komentujemy zawartość przesyłki. To jedna z najbardziej wiarygodnych form reklamy.

Co jeśli nie masz własnego artykułu? Możemy go dla Ciebie przygotować. Cena napisania artykułu: 200 zł + VAT

Co jeśli masz ochotę na więcej? Nasz team kreatywny przygotuje dla Ciebie dodatkowe opcje promocji w portalu. Możesz też zaplanować kampanię na dłuższy okres.

 

KIM JESTEŚMY

 

Przyszłość zależy od kobiet – to nasze motto.
– Działamy od 14 lat. Wydajemy czasopismo „Miasto Kobiet” (dwumiesięcznik), prowadzimy trzy portale: miastokobiet.pl, beautytest.pl oraz sezonnazakopane.com, organizujemy cykliczne imprezy: Klub Miasta Kobiet (co dwa miesiące) i Szafobranie z Miastem Kobiet (raz na kwartał), prowadzimy obsługę PR-owa firm (specjalizacja branża beauty, prowadzenie blogów, komunikacji z mediami, mediów społecznościowych)
– Nasz kreatywny zespół uszyje na miarę tekst i ofertę dla Ciebie.

 

CO ZYSKUJESZ WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI

Współpracując z nami zyskujesz prestiż, kontekst i zasięg:
PRESTIŻ – Twoje kampanie promocyjne znajdą się w jednym z najdłużej istniejących polskich portali kobiecych, powiązanych z lifestylowym magazynem Miasto Kobiet, z rozpoznawalnymi spotkaniami Klubu Miasta Kobiet oraz Fundacją Miasta kobiet.
KONTEKST – Twoje kampanie promocyjne zostaną zamieszczone w otoczeniu świetnych (merytorycznie i tematycznie) artykułów, wywiadów, felietonów napisanych przez najwyższej klasy dziennikarzy. Jesteśmy portalem, w którym większość zawartości stanowią unikalne, wysokiej jakości teksty oraz zdjęcia.
ZASIĘG – Przyciągamy miesięcznie 50-70 tys. unikalnych użytkowników, którzy generują od 100 do 160 tys. odsłon miesięcznie.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


Od lewej: Barbara Fijał, Renata Stós-Pacut / fot. B. Bogacka

 

Barbara Fijał (tel. 698 901 255); barbarafijal@miastokobiet.pl
Renata Stós-Pacut (tel. 601 998 170); rsp@miastokobiet.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Czemu pytam?

Chcę być informowany/a o odpowiedziach