Tuesday, June 18, 2024
Home / Inne  / Uncategorized  / Dwa miasta, jedna gazeta – „Miasto Kobiet” połączy Kraków z Warszawą

Dwa miasta, jedna gazeta – „Miasto Kobiet” połączy Kraków z Warszawą

Od 7 lat w Krakowie, od września także w Warszawie! Magazyn „Miasto Kobiet” połączy w jednym czasopiśmie treści skierowane do warszawskich i krakowskich Czytelników.

Od 7 lat w Krakowie, od września także w Warszawie! Magazyn „Miasto Kobiet” przełamując stereotypy połączy w jednym czasopiśmie treści skierowane do warszawskich i krakowskich Czytelników. Pierwszy krakowsko-warszawki numer pojawi się w obydwu miastach w ponad 700 punktach już w połowie września.

„Miasto Kobiet” to wydawany od 2004 roku dwumiesięcznik skierowany do kobiet, kolportowany bezpłatnie w wyselekcjonowanych punktach. Cały nakład trafia bezpośrednio do Czytelniczek w wybranych kawiarniach, restauracjach i biurowcach, w ekskluzywnych salonach urody, salonach SPA i butikach oraz na najbardziej prestiżowych imprezach. Od września „Miasto Kobiet” będzie dostępne w nakładzie 15 tysięcy egzemplarzy, w ponad 700 punktach w Warszawie i Krakowie.

Trzy główne działy magazynu to: Miasto, Styl oraz Ciało i Dusza. Wywiady z gwiazdami, najgorętsze wydarzenia w mieście, porady stylistów, sesje modowe, testy zabiegów i nowości kosmetyczne, to tylko niektóre z poruszanych tematów. Dla „Miasta Kobiet” piszą m.in. Hanna Bakuła, Karolina Macios, Renata Kalarus i Osa – Monika Jurczyk. Dotychczas prawie stustronicowy magazyn wraz z wejściem na nowy rynek znacznie poszerzy swoją objętość. W czasopiśmie znajdzie się miejsce także dla relacji z warszawskich imprez modowych i wydarzeń kulturalnych. Jak podkreśla Aneta Pondo, redaktor naczelna czasopisma: „Wchodząc do stolicy nie chcemy, aby magazyn stał się ogólnopolskim czasopismem, ale pragniemy, żeby kolejna grupa kobiet, tym razem Warszawianek, zyskała gazetę piszącą właśnie dla nich, o sprawach i zdarzeniach z ich najbliższego otoczenia.”

„Miasto Kobiet” we wrześniu będzie obchodzić siódmą rocznicę istnienia. W tym czasie magazyn zdążył wytyczyć nowe szlaki na rynku prasy drukowanej udowadniając, że gazeta bezpłatna również może mieć wysoką jakość.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ