Saturday, June 22, 2024
Home / Kultura  / Miasto Kobiet poleca płyty

Miasto Kobiet poleca płyty

Jakich płyt warto posłuchać? Miasto Kobiet poleca najciekawsze propozycje muzyczne. Wśród przedstawionych propozycji znalazła się także jedna książka, oczywiście związana z muzyką. Jest to biografia Dave'a Grohl'a - lidera grupy Foo Fighters.

Jakich płyt warto posłuchać? Miasto Kobiet poleca najciekawsze propozycje muzyczne. Wśród przedstawionych propozycji znalazła się także jedna książka, oczywiście związana z muzyką. Jest to biografia Dave’a Grohl’a – lidera grupy Foo Fighters.

 

Dave Grohl – This is a Call. Oto moje powołanie Paul. Branningan

Zdjęcie 1 z 7

Dave Grohl jaki jest każdy widzi – uśmiechnięty od ucha do ucha, radosny, o niezwykle przyjaznej aparycji. Gdy się go widzi, trudno nie polubić. Ale za piękny uśmiech o nikim książki się nie napisze. Grohl przecież jest jednym z najważniejszych artystów rockowych poprzednich dwóch dekad, uczestniczył wszak w rewolcie harcore’owej lat 80., w kolejnej dekadzie był perkusistą legendarnej Nirvany, a po śmierci Kurta Cobaine’a założył zespół Foo Fighters, który jest obecnie wielką gwiazdą. Ale ta opowieść nie jest tylko o Grohlu, ale o Stanach Zjednoczonych ostatnich trzydziestu lat, zmianach obyczajowych i podejściu do kultury alternatywnej. I choćby dlatego warto sięgnąć po tę pozycję. (SQN)

[Not a valid template] 

 Leszek Gnoiński

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ