Wednesday, July 24, 2024
Home / Kultura  / Miasto Kobiet w Kinotece

Miasto Kobiet w Kinotece

Kobiecy Wieczór Filmowy w warszawskiej Kinotece już 16.02 a na nim niezwykły film, poczęstunek, spotkanie z kobietami i

george clooney

george clooney

KOBIECY WIECZÓR FILMOWY w warszawskiej KINOTECE już 16.02 a na nim niezwykły film Spadkobiercy, poczęstunek, spotkanie z kobietami i oczywiście bezpłatny magazyn Miasto Kobiet

george clooney

Kobiecy Wieczór Filmowy w warszawskiej Kinotece już 16.02 a na nim niezwykły film, poczęstunek, spotkanie z kobietami i... bezpłatny magazyn Miasto Kobiet

Magazyn Miasto Kobiet, patron medialny Kobiecych Wieczorów Filmowych w warszawskiej Kinotece, zaprasza wszystkie Panie na kolejne spotkanie 16 lutego o godzinie 19.00.

Zobaczymy ekranizację bestsellerowej powieści Kaui Hart Hemmings – „Spadkobiercy” – bnominowany w 5 kategoriach do Oscara i nagrodzony Złotymi Globami za najlepszy film oraz najlepszą rolę męską w dramacie dla… Georga Clooneya, który wcielił się w postać wpływowego biznesmana z Hawajów, który po wypadku żony musi się zaopiekować dwiema kilkunastoletnimi córkami. Czy boski George jest nadal tak przystojny jak przed laty i jak poradzi sobie w roli tatusia przekonamy się już 16 lutego.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=I1WAiehETCo ]

Wieczór tradycyjnie poprowadzi aktorka Hanna Kochańska oraz Olga Kisiel-Konopka
Po filmie, jak zawsze, masę atrakcji: poczęstunek, rozmowa z bohaterkami przedstawienia „Wszystko o kobietach” (Dorota Deląg, Magdalena Nieć, Daria Widawska opowiedzą o kobietach w kontekście miłości wielopokoleniowej), a także spotkanie z Małgorzatą Trzaskoma – wróżką i jasnowidzką.

Bilety w cenie 35 zł
Na Kobiecy Wieczór Filmowy obowiązuje wyłącznie przedsprzedaż biletów.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ