Tuesday, June 18, 2024
Home / Styl życia  / Sport  / „Miasto Kobiet” biega z 5. Poland Business Run

„Miasto Kobiet” biega z 5. Poland Business Run

Najbliższy trening już dzisiaj (24.05.) o 19, 00 w Parku Jordana!

Spotkajmy się na treningu! / źródło: FB/KrakowBusinessRun

„Miasto Kobiet” wspólnie z Kraków Business Run zachęca do biegania wszystkie kobiety. Zapraszamy na bezpłatne treningi, w każdy wtorek i naprzemiennie w piątki i w soboty (w jednym tygodniu w piątek, w kolejnym w sobotę). We wtorki i w piątki będziemy się będziemy się spotykać na Błoniach przy wejściu do Parku Jordana o godz. 19.30, a w soboty w innym miejscu. Jakim? Dowiesz się, śledząc wpisy na FB oraz zaglądając na www.krakowbusinessrun.pl.

Choć do tej zaplanowanej na wrzesień imprezy pozostało jeszcze trochę czasu to tych, którzy lepiej chcą się do niej przygotować już teraz zainteresują spotkania z profesjonalnymi trenerami ze studia SAMtrening. Na treningi zaproszeni są także wszyscy, którzy po prostu dbają o swoje zdrowie, kondycję i samopoczucie.

Dobra wiadomość! Wtorkowe treningi prowadzi Kasia Samborska – trenerka personalna specjalizująca się w aktywności kobiet:

– Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy jak sprawni fizycznie mogą być, jeśli możliwie systematycznie zaczną trenować swój organizm i dbać o właściwą zbilansowaną dietę. Udzielamy im wskazówek – także tych żywieniowych i stawiamy nowe cele, które mogą być motywującym wyzwaniem. Oczywiście wiemy, że życie to nie tylko ciężka praca i wyrzeczenia, dlatego skupiamy się na treningu, który nasi uczestnicy polubią i który spowoduje, że po prostu będą z siebie dumni – mówi.

Sobotnie treningi odbywają się pod okiem Macieja Samborskiego, który do biegania namawia wszystkich tych, którzy chcą wyładować codzienny stres i wzmocnić ciało po to, by wysiłek stał się przyjemnością.

Spotkajmy się na treningu! / źródło: FB/KrakowBusinessRun

Spotkajmy się na treningu! / źródło: FB/KrakowBusinessRun

Nie musisz biegać w Kraków Business Run, żeby przyjść na trening, ale jeśli będziesz chcieć, to pomożemy stworzyć Ci drużynę! Jeśli w twojej firmie zabrakło miejsc w teamie, prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą lub po prostu chcesz poznać i biegać z innymi, ciekawymi kobietami, zapraszamy do nas.
Z kobiet, które będą zdeterminowane, aby pobiec, utworzymy dodatkowe drużyny!

Potrzebujesz dodatkowej motywacji, aby zacząć treningi? Przeczytaj wywiad z Danką Bujok, dołącz do naszej społeczności na FB, a następnie pobiegnij z nami w Kraków Business Run!

Dołącz do naszej grupy na FB i bądź na bieżąco: Miasto Kobiet Biega

Dołącz do naszej grupy na FB i bądź na bieżąco: Miasto Kobiet Biega

5. Poland Business Run

Gdzie: Kraków, Warszawa, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice – niebawem dołączą kolejne

Kiedy: 4 września 2016 r., o godz. 10.00

Zapisy: W Krakowie – druga połowa maja

Drużyna: pięcioro zawodników

Dystans: dla jednego uczestnika w zespole – 3,8 km, czyli 19 km dla całego zespołu

Wpisowe: 307,50 zł, czyli 61,50 zł brutto za każdego zawodnika (szczegóły w regulaminie na www.polandbusinessrun.pl)

Krakow Business Run 2015 / fot. T. Prokop

Krakow Business Run 2015 / fot. T. Prokop

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ