Wednesday, July 17, 2024
Home / Kultura  / Miasteczko adwentowe

Miasteczko adwentowe

Jeszcze tylko 20 dni pozostało do Bożego Narodzenia, a więc magiczny nastrój świąt czas zacząć!

adwent 2011

adwent 2011

Jeszcze tylko 20 dni pozostało do Bożego Narodzenia, a więc magiczny nastrój świąt czas zacząć!

adwent 2011

Adwentowe miasteczko na Rynku Głównym w Krakowie to znak, że Święta Bożego Narodzenia tuż tuż

Na Rynku Głównym w Krakowie  stanęło już miasteczko adwentowe, które skutecznie przyciąga licznych przechodniów zapachem grzanego wina i aromatem przypraw korzennych, blaskiem lampek choinkowych, lampionów i ręcznie wyrabianych świec z wosku pszczelego. Jeżeli wizyta na straganach nie natchnęła Was do kupna żadnego prezentu, koniecznie sprawdźcie pomysły Miasta Kobiet (dział MIASTO PREZENTÓW) i podarujcie najbliższym coś naprawdę wyjątkowego…

czy swiety mikolaj istniejeChyba, że wciąż wierzycie w Świętego Mikołaja. Właściwie nic w tym nadzwyczajnego. Zadaliśmy to banalne pytanie – wierzyć czy też nie wierzyć – gwiazdom polskiego show biznesu. W ankiecie Miasta Kobiet udział wzięli Lidia Popiel, Joanna Klimas, Paprocki i Brzozowski, Tomasz Jacyków oraz Ola Kwaśniewska. Zobaczcie co odpowiedzieli i kto wśród celebrytów okazał się największym niedowiarkiem!

zima 2012 trendyDla wszystkich spragnionych wiedzy odnośnie najnowszych trendów na zimę 2012, która jak na razie przebiega całkiem spokojnie i ku rozpaczy dzieciaków bezśnieżnie, zachęcamy do zapoznania się z felietonem Moniki Jurczyk OSY. Tym razem nasza nadworna stylistka i personal shopper zmaga się z wyborem kurtki idealnej.  Poznaj jej wnioski i przekonaj się, dlaczego zimowa pora w Polsce kojarzy się Osie  z Sigmą z Matplanety.

pierniczki-ewy-wachowiczI koniecznie zajrzyjcie do naszych przepisów! Bowiem niektóre dania – jak wigilijny barszcz czy świąteczne pierniczki należy przygotowywać dużo wcześniej – nawet z miesięcznym, iście adwentowym wyprzedzeniem. W tym roku nad kulinarną stroną świąt w Mieście Kobiet czuwa Ewa Wachowicz, która zdradza nam krok po kroku sekrety swojej własnej Wigilii.

 autor: Dorota

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ