Wednesday, May 29, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Mezoterapia w MTT Estetica dla Czytelniczek Miasta Kobiet w promocyjnej cenie

Mezoterapia w MTT Estetica dla Czytelniczek Miasta Kobiet w promocyjnej cenie

Mezoterapia to metoda wykorzystywana od lat w medycynie. Zaletą mezoterapii z wykorzystaniem gamy NCTF® jest fakt, że jest to terapia w pełni biologiczna. To kuracja rewitalizująca, którą można stosować latami bez większego ryzyka.

MTT Estetica

MTT Estetica / fot. materiał prasowy

Mezoterapia to metoda wykorzystywana od lat w medycynie. Zaletą mezoterapii z wykorzystaniem gamy NCTF® jest fakt, że jest to terapia w pełni biologiczna. To kuracja rewitalizująca, którą można stosować latami bez większego ryzyka.

MTT Estetica

MTT Estetica / fot. materiał prasowy

Mezoterapia dostarcza komórkom naturalnych składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Poprawa stanu skóry podczas podjętej kuracji następuje stopniowo. Niemniej, rezultaty są widoczne już od pierwszego zabiegu – skóra jest bardziej nawilżona i napięta. Po kilku zabiegach skóra nabiera blasku i staje się gładsza, jej struktura ulega polepszeniu, staje się gęstsza i bardziej jędrna.

NCTF® i NCTF HA® są jedynymi preparatami oddziałującymi na przyczyny i konsekwencje starzenia się skóry. Skóra staje się odmłodzona w naturalny sposób.

Wskazania :

Profilaktyka w starzeniu się skóry wiotkiej, zmęczonej, starzejącej się. Wyjątkowo intensywna rewitalizacja i nawilżenie skóry, wygładzenie zmarszczek, przywrócenie gęstości skórze.

Efekty:

– aktywna regeneracja uszkodzeń skóry (synergiczne działanie składników odżywczych z kwasem hialuronowym poprawia gojenie uszkodzeń skóry i przyspiesza regenerację komórkową).

– aktywne nawilżanie (zewnątrzpochodny kwas hialuronowy ma znaczące właściwości higroskopijne – wypełnia przestrzeń pomiędzy włóknami kolagenowymi macierzy komórkowej ograniczając utratę wody, dzięki czemu nawilża naskórek i skórę właściwą).

– poprawa kolorytu skóry (kwas hialuronowy przyczynia się do powstawania nowych naczyń krwionośnych, dzięki czemu skóra jest lepiej natleniona, zdrowsza i jaśniejsza).

– przywrócenie równowagi jonowej (NCTF® przywraca równowagę jonowąw komórkach zapewniając prawidłową syntezę białek skóry właściwej).

– stymulacja wzrostu komórkowego +147% (NCTF® stymuluje rozmnażanie młodych i starzejących się ludzkich fibroblastów podczas 72 godzinnej inkubacji, sprzyjając w ten sposób odnowie komórkowej).

– zwiększenie gęstości skóry właściwej +256% (NCTF® stymuluje syntezę głównych składników macierzy pozakomórkowej, m.in. białek bogatych w prolinę (kolagen typ 1) podczas 72 godzinnej inkubacji).

– ochrona komórkowa +90% (składniki aktywne NCTF® ograniczają produkcję szkodliwych dla skóry wolnych rodników, zapobiegają powstawaniu nadtlenku wodoru i tworzeniu lipidowych grup ponadtlenkowych).

– regeneracja wiskoelastyczna +366% (NCTF® oddziałuje na gen inhibitora elastazy, przez co wpływa na przywrócenie sprężystości komórek, zapobiega sztywnieniu tkanek).

*wyniki otrzymane podczas badań In vitro w odniesieniu do prób kontrolnych kolonii komórkowych nie poddawanych działaniu NCTF. Badania zostały przeprowadzone przez niezależny francuski instytut badawczy specjalizujący się w farmakologii komórkowej i molekularnej.

Sposób wykonania:

Metoda manualna, za pomocą odpowiednio dobranej wielkości igły i strzykawki.

Częstotliwość zabiegów:     

Faza 1: Terapia uderzeniowa – 4 zabiegi w odstępach 1-2 tygodniowych

Faza 2: Regeneracja skóry – 1 zabieg na miesiąc przez 2 miesiące

Faza 3: Podtrzymanie efektów kuracji – 1 zabieg co 2-6 miesięcy

Dla czytelniczek Miasta Kobiet promocja 280 zł za jeden zabieg zamiast 350 zł, pakiet 4 zabiegów w cenie 1000 zł.

MTTEstetica (Kamienica Parkowa), ul. Montwiłła Mireckiego 10/4, Kraków

tel. 500 266 919;  664 487 718

Zapraszamy na naszą stronę www.mttestetica.pl

Oceń artykuł
2 komentarze
  • Lusia 18 listopada, 2015

    Czytałam na blogu doktor Urszuli Brumer, że mezoterapia jest bardzo dobrym zabiegiem przed wielkimi wyjściami, np. przed Sylwestrem. Jedynym warunkiem jest to, że trzeba ją zrobić odpowiednio wcześnie, na dwa lub cztery tygodnie przed. Wtedy efekty będą najlepiej widoczne. Zainteresowanym polecam cały ten ciekawy artykuł do przeczytania pod tym linkiem: http://urszulabrumer.pl/zdazyc-przed-polnoca-top-4-zabiegi/

  • dermatolog 29 listopada, 2020

    dobra oferta

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ