Friday, October 7, 2022
Home / Inne  / Fotogaleria  / Metamorfozy z Goshą

Metamorfozy z Goshą

Bohaterką Wiosennej Metamorfozy z Galerią Krakowską była Magda - młoda mama, żona, cały czas aktywna zawodowo, która została laureatką konkursu przeprowadzonego na fan page'u Galerii. Nasz Zespół (Stylistka GOShA, Salon Strefa Fryzur, Salon MAC) zaproponował

Bohaterką Wiosennej Metamorfozy z Galerią Krakowską była Magda – młoda mama, żona, cały czas aktywna zawodowo, która została laureatką konkursu przeprowadzonego na fan page’u Galerii. Nasz Zespół (Stylistka GOShA, Salon Strefa Fryzur, Salon MAC) zaproponował jej nową fryzurę, makijaż i stylizacje zgodne z jej stylem życia.

Wiosenna metamorfoza z Galerią Krakowską

Zdjęcie 1 z 9

fot. materiał prasowy

Nowoczesne cięcie i delikatne ombre nadało włosom lekkości. Makijaż w odcieniach zieleni i szarości podkreślił rysy twarzy.

Z racji różnych obowiązków Magdy, jej stylizacje były bardzo różnorodne. Biznesowy zestaw do pracy, kolorowe rurki połączone z bluzką w paski na popołudniowy spacer, czy asymetryczna biała bluzka z dżinsami na randkę z mężem. Dodatkowo zakupione ubrania zostały tak skomponowane, by Magda mogła w przyszłości łączyć je w dowolny sposób, tworząc zupełnie nowe zestawy.

[Not a valid template]

pod naszym patronatem

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ