Tuesday, June 18, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Pierwsze „Metamorfozy po krakowsku” za nami!

Pierwsze „Metamorfozy po krakowsku” za nami!

W obiegły piątek, 7 grudnia odbyły się pierwsze Metamorfozy po krakowsku, których efektem była profesjonalna sesja modowa. Każda z trzech biorących udział w wydarzeniu blogerek została wystylizowana w inny sposób: awangarda, elegancja z przymrużeniem oka

Metamorfozy blogerek

Aleksandra Szczepanek (aleksandra-makijaz.blogspot.com), Betina Dorosz (betinadorosz.blogspot.com) i Bastet Lady (bastetlady.blogspot.com)/ fot. materiał prasowy

W obiegły piątek, 7 grudnia odbyły się pierwsze Metamorfozy po krakowsku, których efektem była profesjonalna sesja modowa. Każda z trzech biorących udział w wydarzeniu blogerek została wystylizowana w inny sposób: awangarda, elegancja z przymrużeniem oka oraz etno-karnawał.

Metamorfozy blogerek

Aleksandra Szczepanek (aleksandra-makijaz.blogspot.com), Betina Dorosz (betinadorosz.blogspot.com) i Bastet Lady (bastetlady.blogspot.com)/ fot. materiał prasowy

Do udziału w pierwszej metamorfozie zaproszono krakowskie blogerki: Aleksandrę Szczepanek (aleksandra-makijaz.blogspot.com), Betinę Dorosz (betinadorosz.blogspot.com) i Bastet Lady (bastetlady.blogspot.com). Do kolejnych metamorfoz będą odbywały się castingi wśród Internautek, w tym Czytelniczek Miasta Kobiet.

To lokalna inicjatywa, w której chcemy pokazać, że można wspólnie działać na korzyść wszystkich, w tym mieszkańców Krakowa – mówi Agata Krok, właścicielka gabinetu BIOTIQ i pomysłodawczyni akcji Metamorfozy po krakowsku. – To pierwsza z całego cyklu imprez, jaki mamy zaplanowany. Do udziału w metamorfozach chcemy zapraszać różne osoby oraz firmy, które mają do zaoferowania oryginalne produkty/usługi i chcą je pokazać na większą skalę.

Zespół Metamorfoz

Zespół „Metamorfoz po krakowsku” / fot. materiał prasowy

Wydarzenie miało miejsce na krakowskich Dębnikach, w niezwykle inspirującym miejscu Konfederacka 4. Przepiękne makijaże na twarzach blogerek stworzył zespół BIOTIQ, a Maciej Adamczyk ze Świątyni Włosa wykreował na głowach modelek zjawiskowe fryzury. KOKO Design wystylizował blogerki własnymi, oryginalnymi ubraniami z najdalszych zakątków świata. O podniebienia uczestników Metamorfoz po krakowsku zadbała Restauracja ZEN Sushi Bar.

Pierwsze Metamorfozy zostały udokumentowane filmowo przez Studio WER oraz Dorotę Kiełkucką-Zając. Całą sesję zdjęciową oraz film będzie można zobaczyć w Internecie pod adresem www.facebook.com/metamorfozypokrakowsku. Patronatem medialnym akcji jest Magazyn Miasto Kobiet. 

Zerknijcie

Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ