Monday, April 22, 2024
Home / PARTNER MK  / Metamorfozy 45+: Zacznij od uśmiechu

Metamorfozy 45+: Zacznij od uśmiechu

Urodziny z czwórką, piątką lub szóstką z przodu to najlepszy moment, żeby zrobić coś tylko dla siebie i swojego wyglądu!

Piękno nie pyta o wiek! / fot. materiały prasowe

Nigdy nie jest za późno na zmiany, a urodziny z czwórką, piątką lub szóstką z przodu to najlepszy moment, żeby zrobić coś tylko dla siebie i swojego wyglądu. W kolejnym artykule z naszego cyklu poruszamy zagadnienia kompleksowych zabiegów, sprytnie łączących leczenie stomatologiczne oraz poprawienie wyglądu twarzy i pozbycie się niechcianych zmarszczek

Piękno nie pyta o wiek! / fot. materiały prasowe

Piękno nie pyta o wiek! / fot. materiały prasowe

Piękno nie ma terminu ważności
Świadomość naturalnych przemian zachodzących w organizmie wraz z upływem lat pozwala na podjęcie odpowiednich kroków, zarówno profilaktycznych, jak i naprawczych. Utrata zębów, zmarszczki, opadające kąciki ust, zmiany w owalu twarzy, zwiotczenie skóry i wiele innych oznak wieku, nie są wyrokiem bez odwołania, a normalnymi zmianami, z którymi współczesna medycyna doskonale sobie radzi.

Co więcej, zabiegi wypełniające zmarszczki, korygujące kształt twarzy czy podkreślające usta już dawno przestały być luksusem zarezerwowanym tylko dla gwiazd, choć to one pierwsze odkryły ich dobroczynne działanie. Dzisiaj wystarczy chęć do zmian i zaufany lekarz specjalista, a Twoja twarz może zyskać wspaniały, promienny i odmłodzony wygląd już w trakcie jednej wizyty.

Twoja twarz nie musi być Twoja metryką
Specjalizując się w leczeniu implantologicznym, doskonale znamy problemy związane z brakami zębów u osób po 45 roku życia. Poza zdrowotnymi aspektami, ubytki w uśmiechu w znaczący sposób wpływają na komfort życia naszych Pacjentek, a także na kwestie estetyczne. Zmiany kształtu twarzy, bruzdy, smutny lub zły wygląd, mniejsza pewność siebie i pogarszające się samopoczucie.

Ubytki w uśmiechu w znaczący sposób wpływają na komfort życia naszych pacjentek / fot. materiały prasowe

Ubytki w uśmiechu w znaczący sposób wpływają na komfort życia naszych pacjentek / fot. materiały prasowe

Właśnie dlatego postanowiliśmy uzupełnić ofertę Dentestetica o wybrane zabiegi medycyny estetycznej, wykonywane przez dyplomowaną i uznaną specjalistkę dr Karolinę Kuśnierz. Dzięki temu gwarantujemy kompleksowe podejście do leczenia i wyglądu, a także naprawdę zauważalną różnicę po ukończeniu leczenia.

Najczęściej pojawiające się pytania
Czy nie jest za późno na takie zabiegi? Absolutnie nie. Uzupełnienie nawet rozległych braków w uzębieniu możliwe jest w każdym wieku, podobnie jak wypełnienie zmarszczek, nadanie kształtu opadającym policzkom czy podkreślenie ust.
Ile trzeba czekać na efekty? Leczenie stomatologiczne w każdym wypadku zależy od indywidualnej kondycji zębów i ustalonego z pacjentem planu leczenia. Natomiast jeśli chodzi o zabiegi medycyny estetycznej, większość z nich wykonujemy podczas jednej, krótkiej wizyty, a efekt jest widoczny niemal natychmiast.
Czy to boli lub jest szkodliwe? Nawe najdrobniejsze zabiegi wykonujemy w znieczuleniu, więc dla pacjenta są one zupełnie nieodczuwalne. Dzięki zastosowaniu delikatnych preparatów z naturalnie występującym w skórze kwasem hialuronowym efekt będzie widoczny, ale jednocześnie bardzo dyskretny.
Jakie są koszty? Ponieważ zabiegi medycyny estetycznej traktujemy jako uzupełnienie leczenia stomatologicznego, staramy się zapewniać jak najkorzystniejsze ceny. Dodatkowo umawiając się na wizytę 18 maja 2017, otrzymasz od nas 50% rabatu do wykorzystania w dogodnym dla siebie terminie.

Dobrego stomatologa znajdziesz w Dentestetica w Krakowie / fot. materiały prasowe

Dobrego stomatologa znajdziesz w Dentestetica w Krakowie / fot. materiały prasowe

Odkryj dojrzałe piękno z Dentestetica
W czwartek 18 maja 2017, zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką uzupełnienia brakujących zębów i poprawą swojego wyglądu na Dzień Specjalny w Dentestetica.
Dlaczego warto nas odwiedzić?
➡ Bezpłatne konsultacje ze specjalistami implantologii i medycyny estetycznej
➡ Indywidualne omówienie dostępnych opcji leczenia i zabiegów
➡ Spotkanie bez żadnych kosztów i zobowiązań
➡ Kameralna i dyskretna atmosfera
➡ Możliwość poznania nowoczesnych implantów Osstem
➡ Czas tylko dla Ciebie i Twoich potrzeb

Nie czekaj i umów się na wizytę już dziś. Razem sprawimy, że problem braku zębów, już nigdy nie będzie Twoim problemem, a Twój wiek, pozostanie Twoją prywatną sprawą.

Kiedy: 18 maja 2017, czwartek
Gdzie: Dentestetica, ul. Kamienna 21, Kraków, Fronton, IV piętro
Kontakt: 887 05 05 01 lub biuro@dentestetica.pl Bardzo prosimy o wcześniejsze umawianie wizyty.
Więcej szczegółów

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Agata 16 czerwca, 2017

    Oj tak, widzi się na twarzy upływający czas. Młodość przemija, przychodzi wiek średni po nim dojrzały, a z nim większe starania o zredukowanie nieprzyjemnych zmarszczek czy opadających powiek, tak jak w moim przypadku. Jestem już w wieku, w którym należy poddać się zabiegom profesjonalnym dłoniom kosmetyczki, bo domowa pielęgnacja staje się mało skuteczna. Myślę o poddaniu się bezinwazyjnemu zabiegowi
    http://www.goodtimedayspa.eu/oferta/odmladzanie-twarzy/nowosc-plasma-iq Zebrałam o nim opinie i są zachęcające. Słyszałam, że salon, w którym go wykonują jest rewelacyjny więc chociażby przez samo to do nich pójdę. Tak, metamorfoza jest mi potrzebna.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ