Wednesday, May 22, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Metamorfoza z Galerią Krakowską

Metamorfoza z Galerią Krakowską

Laureatem konkursu „Metamorfoza dla mężczyzn” organizowanego przez Galerię Krakowską został 30-letni Artur. Artur zgłosił się do konkursu, ponieważ zupełnie nie potrafił dobrać dla siebie odpowiednich ubrań. W jego szafie dominowały czernie i szarości, które niepotrzebnie

pod naszym patronatem

Laureatem konkursu „Metamorfoza dla mężczyzn” organizowanego przez Galerię Krakowską został 30-letni Artur. Artur zgłosił się do konkursu, ponieważ zupełnie nie potrafił dobrać dla siebie odpowiednich ubrań. W jego szafie dominowały czernie i szarości, które niepotrzebnie dodawały mu lat.

Metamorfoza Artura rozpoczęła się od dobrania odpowiedniej fryzury w salonie Strefa Fryzur. Nowoczesne cięcie wyszczupliło twarz, a wyeksponowany w ten sposób kolor nadał charakteru.

Metamorfoza z Galerią Krakowską

Zdjęcie 1 z 6

Przed metamorfozą / fot. materiał prasowy

Kolejnym etapem zmiany były zakupy ze stylistką GOShĄ Kusper oraz jej teamem, w czasie których Artur dowiedział się, jak podkreślać atuty swojej sylwetki oraz jak odpowiednio zestawiać ze sobą ubrania.

[Not a valid template]

GOShA tworząc zestawy starała się uwzględnić tryb życia i cechy charakteru Artura. Wybrane przez nią ubrania zostały tak dopasowane, aby optycznie wydłużyć i podkreślić jego sylwetkę. Kluczem w komponowaniu wszystkich stylizacji był dobór prostych fasonów i ciekawych połączeń kolorystycznych.

Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ