Monday, June 24, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Metamorfoza z Galerią Krakowską

Metamorfoza z Galerią Krakowską

Laureatem konkursu na metamorfozę organizowanego przez Galerię Krakowską został Wojtek. Zobaczcie jak się zmienił.

Laureatem konkursu na metamorfozę organizowanego przez Galerię Krakowską został Wojtek. Bohater zmian to pełen energii mężczyzna. Wojtek prowadzi własną firmę budowlaną, dużo pracuje, ciągle wyjeżdża i wiecznie jest w biegu. W wolnych chwilach poświęca się rodzinie, więc zupełnie brakowało mu czasu na to, żeby zająć się swoim wyglądem. Wojtek zgłosił się do udziału w metamorfozie bo liczył, że otrzyma fachową pomoc i wskazówki, co do tego, jak się ubierać.

Zobaczcie metamorfozę Wojtka krok po kroku / fot. materiał prasowy

Metamorfoza Wojtka rozpoczęła się od zakupów ze stylistką GOShĄ Kusper oraz jej teamem, w czasie których Wojtek dowiedział się, jak podkreślać atuty swojej sylwetki oraz jak odpowiednio zestawiać ze sobą ubrania.

 

Team GOShY tworząc zestawy starał się uwzględnić tryb życia i cechy charakteru Wojtka. Kluczem w komponowaniu wszystkich stylizacji był dobór prostych fasonów i ciekawych połączeń kolorystycznych. Stylistki zaproponowały mu stylizację w pełni zgodną z jego osobowością i aktywnym stylem życia. Modna kurtka z futrzanym kołnierzem to nawiązanie do górskich zamiłowań, wyrazisty kolor swetra oddaje pozytywny charakter Wojtka, a wygodne buty zawsze będą dotrzymywały mu kroku we wszystkich działaniach. Dopełnieniem nowego wizerunku było dobranie odpowiedniej fryzury w salonie Strefa Fryzur. Nowoczesne cięcie dodało Wojtkowi charakteru.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ