Monday, April 15, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Metamorfoza z Galerią Krakowską

Metamorfoza z Galerią Krakowską

Laureatami konkursu na metamorfozę dla pary organizowanego przez Galerię Krakowską zostali Paulina i Marcin. Zobaczcie ich metamorfozę

Miasto Kobietpod naszym patronatem 

Laureatami konkursu na metamorfozę dla pary organizowanego przez Galerię Krakowską zostali Paulina i Marcin. Bohaterzy zmian poznali się w liceum. Od 3 roku studiów są parą. Na co dzień preferują bardziej luźny, niezobowiązujący strój: dżinsy, sportowe buty, luźne t-shirty. Zgłosili się do metamorfozy, bo nie potrafili znaleźć dla siebie eleganckiej alternatywy. Ubrań, które z powodzeniem można założyć na wyjątkowe okazje.

Metamorfoza z Galerią Krakowską

Zdjęcie 1 z 7

fot. materiał prasowy

 

Metamorfoza rozpoczęła się od dobrania odpowiedniej fryzury w salonie Strefa Fryzur. Nowoczesne cięcie nadało wyglądowi Marcina charakteru, a ciekawe upięcie dodało Paulinie kobiecego uroku.

Kolejnym etapem zmiany były zakupy ze stylistką GOShĄ Kusper oraz jej teamem, w czasie których para dowiedziała się, jak podkreślać atuty sylwetki oraz jak odpowiednio zestawiać ze sobą ubrania. GOShA tworząc zestawy starała się uwzględnić tryb życia i cechy charakteru Pauliny i Marcina. Kluczem w komponowaniu wszystkich stylizacji był dobór prostych fasonów i ciekawych połączeń kolorystycznych.

Paulina chciała wyglądać bardziej kobieco, marzyła o zwiewnej sukience i butach na obcasie. GOShA team przygotowała dla niej stylizację inspirowaną latami 50-tymi, bo to właśnie ta dekada, jak żadna inna, podkreślała piękno kobiecych kształtów. Skórzana kurtka w malinowym odcieniu i figlarna chustka podkreśliły look inspirowany „pin-up girl”. Dopełnieniem nowego wizerunku Pauliny był zgodny z obowiązującymi trendami makijaż wykonany przez salon Inglot.

[Not a valid template]

Marcin potrzebował marynarki uniwersalnej, do noszenia z t-shirtami i koszulami. Do tej pory raczej stronił od tego typu połączeń, ale gdy założył przygotowany dla niego zestaw, za nic nie chciał wracać do starych ubrań. Lustrzane okulary i sportowe buty dopełniły całości.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ